2

Całkiem dobry ten Messi w ogórkowej lidze, najlepszy w kanadyjce:) dawać mnie go tu na last dance

1

@draxidox nas tak krótko trzymają ze nawet nie pomyślałem o wolnym

0

@FCB_dimiC już działa, się okazało że coś się przyblokowało w stacyjce

0

@Messiah10 tylko niepokoi mnie to że to wyglądało jakby miał moc do odpalenia tylko coś go blokowało

0

@FCB_dimiC a jeśli nie dało się otworzyć pilotem i jak otworzyłem ręcznie samochod i próbowałem zapalić to go nie muliło ale też nie zapalił?

1

@bartas97 ale powiedzmy że bateria jest dobra to jest taka możliwość że przez akumulator?

0

Możliwe że przez słaby akumulator nie da się otworzyć drzwi pilotem?

0

@gumaz jeden gwizdnie drugi nie, poryte są te przepisy

0

Im się nie chce grać w drugiej połowie

0

Vinicius zaraz pójdzie na przeciwne skrzydlo:D

0

Kessie pięknie podał

0

Gavi to będzie król El Clasico xD

2

Jak można tak kur.... dośrodkować

3

Kessie jaka motywacja

6

Messi Messi Messi!

1

Jakby to było w polu karnym Barcy to byłby skandal na skalę światową

0

Ciekawe co teraz madrycioki będą gadać

0

@Pawel13sz myślałem ale pierdziele, mecz do późna a o 4 wstaję

2

@IronSanHybrid w parze z Parisem xD

0

Robią smaka na zimne piwo w tych reklamach:D

1

Haha oni Kubańczyka dali do studio xDD

2

Wyjdzie mod do Kroniki Myrtany, będzie grane

2

Szerszeń vs pszczoły https://vm.tiktok.com/ZGJaLbE9k/

0

@Guess nie wiem mam nadzieję że nie bo liczę na Leo ze go przegoni w strzelonych golach w LM:D

1

To prawda ze Cristiano ma w kontrakcie ze jak Newcastle się zakwalifikuje do LM to może tam zostać wypożyczony?

2

Cameron Diaz w Masce TOP

0

@korni20 no właśnie tutaj tak samo, trzeba wpisać kod który przychodzi na maila

4

@P33ck kozacki film

3

Czemu epic games jest taki ułomny ze za każdym razem chce logowania dwuskładnikowego pomimo tego że daje ,,zapamiętaj urządzenie''?

1

@Albatros online to CS 1.6 i Metin. A tak to Gothic, Vice City może Sims 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?