LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Całkiem dobry ten Messi w ogórkowej lidze, najlepszy w kanadyjce:) dawać mnie go tu na last dance
1
@draxidox nas tak krótko trzymają ze nawet nie pomyślałem o wolnym
0
@FCB_dimiC już działa, się okazało że coś się przyblokowało w stacyjce
0
@Messiah10 tylko niepokoi mnie to że to wyglądało jakby miał moc do odpalenia tylko coś go blokowało
0
@FCB_dimiC a jeśli nie dało się otworzyć pilotem i jak otworzyłem ręcznie samochod i próbowałem zapalić to go nie muliło ale też nie zapalił?
1
@bartas97 ale powiedzmy że bateria jest dobra to jest taka możliwość że przez akumulator?
0
Możliwe że przez słaby akumulator nie da się otworzyć drzwi pilotem?
0
@gumaz jeden gwizdnie drugi nie, poryte są te przepisy
0
Im się nie chce grać w drugiej połowie
0
Vinicius zaraz pójdzie na przeciwne skrzydlo:D
0
Kessie pięknie podał
0
Gavi to będzie król El Clasico xD
2
Jak można tak kur.... dośrodkować
3
Kessie jaka motywacja
6
Messi Messi Messi!
1
Jakby to było w polu karnym Barcy to byłby skandal na skalę światową
0
Ciekawe co teraz madrycioki będą gadać
0
@Pawel13sz myślałem ale pierdziele, mecz do późna a o 4 wstaję
2
@IronSanHybrid w parze z Parisem xD
0
Robią smaka na zimne piwo w tych reklamach:D
1
Haha oni Kubańczyka dali do studio xDD
2
Wyjdzie mod do Kroniki Myrtany, będzie grane
2
Szerszeń vs pszczoły https://vm.tiktok.com/ZGJaLbE9k/
0
@Guess nie wiem mam nadzieję że nie bo liczę na Leo ze go przegoni w strzelonych golach w LM:D
1
To prawda ze Cristiano ma w kontrakcie ze jak Newcastle się zakwalifikuje do LM to może tam zostać wypożyczony?
2
Cameron Diaz w Masce TOP
0
@korni20 no właśnie tutaj tak samo, trzeba wpisać kod który przychodzi na maila
4
@P33ck kozacki film
3
Czemu epic games jest taki ułomny ze za każdym razem chce logowania dwuskładnikowego pomimo tego że daje ,,zapamiętaj urządzenie''?
1
@Albatros online to CS 1.6 i Metin. A tak to Gothic, Vice City może Sims 1