LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD no nie będzie jedno:P ale też żeby nie przesadzić, tak dla zdrowotności
1
Teraz można jakieś piwko strzelić, wkoncu weekend, zdrowie!
0
@lukas5544 8 prostych zasad było spoko
0
@derus nie mogę bo mój szef @Kengo ma takie znajomości że nigdzie mnie nie przyjmą
0
@Kengo o witam szefa, jak pan chce mogę zrobić jakieś nadgodzinki
0
@ChampagneMex wolny:)
2
Jeszcze 5 godzin robić na złodzieja
0
@Munio oj to nie wiem, mi nie przyszło do głowy żeby tak robic
0
@PerfecT0 miałem na myśli że naprzemian powtórzenia a nie ze robię serię jedna ręką a po niej drugą:P
1
@kamyk_23 nie rob pan smaka:P
0
@LM10VeBarca to gitara, spróbuję tak robić i zobaczę czy będzie progres
0
@xvcWinterSoldier jadę na samych hantlach
0
Pytanie do ćwiczących na siłowni. Jest jakaś różnica przy ćwiczeniu na bicka hantlami między podnoszeniem 2 na raz a na przemian? Bo gdzie patrze to robią na przemian
0
@Katalończyk 99 czemu stracić znajomych?
0
Network marketing to spoko sprawa żeby coś dorobić czy scam?
2
@Ksavix jak napisal @Medium, smutne fakty
3
@Michael24 knur ma więcej z życia niż ja
3
To gang albanii krotka piłka, wódka, karabin, kokaina i siłka
12
Muszynianka mi się wygazowała
2
@TheNekro94 gratulacje:)
1
@Mario96w Berlinki Jalapeno dla mnie top
0
Vangelis - Conquest of Paradise to muzyka z jakiegoś filmu?
1
Ostatnie pięć kawałków ciasta i mozna kończyć święta xD
1
@Rust_Cohle raz w roku w święta można sobie pozwolić, jutro idę na policję że nielegalnie sciales drzewo
0
@supraomnes1 desperados
3
Strzałeczka sąsiady
0
@DonMatteo901 a no chyba że tak:D
6
@DonMatteo901 niech zgarną LM a ligę Arsenal
0
Chyba nic lepszego dzisiaj nie zobaczę, Xavi uczy syna hymnu:D https://vm.tiktok.com/ZGJamV591/
0
Dobra, teraz zobaczyłem, co Chukwueze zrobił z Nacho xD coś pięknego https://vm.tiktok.com/ZGJamXgYb/