0

@VegetaPolska ja mam rozegrane 67 godzin i nie nudzi mi się

0

@Medium to czteropak musiał poczekać xD

0

@Rust_Cohle mi sie to raczej nie znudzi bo uwielbiam gry z otwartym światem za to właśnie:D a dodatkowo z Odysseya miałem tak że po około 30 godzinach gry grało mi się coraz przyjemniej

0

@Rust_Cohle w sumie to mój pierwszy AC:D główna fabule mam odnaleźć jakaś Anthouse, ale ja chodzę po wyspach i odkrywam wszystko, wątek fabularny w takich grach na koniec zostawiam

0

@Medium jak się komplikowała?:D

2

@Rust_Cohle ps5 AC odyssey

1

@Medium no bo uwierzę ze tylko czteropak xD edit: a dobra minimum czteropak:D

1

@gumaz będzie pite browarne pils

1

Idealna pogoda do piwa i siedzenia przed konsola xD

1

@VegetaPolska mi się wydaje że namysłów ostatnio też gorszy niż kiedyś a to browarne fajnie wchodzi

2

Browarne Pils z dino, duże lepsze niż żywce, tyskie,warki itp

0

Co Orłowski podsumował Ferrana xD

0

Alba nie tak celował xD

0

Co oni robią? To już śmieszne się robi

0

O Gavi odpocznie

0

Takie coś to ma być gol panie Pedri

2

Lecimy nie śpimy

0

@TheNekro94 ale suchar xD

0

@Lanosss mam cale zatoki zatkane, to nie pomoże

0

Kocham katar i zatkane uszy, polecam

1

Je...... sędzia

6

Alonso top, cudowny

0

Haha sędzia ulomny

2

Ej raphinha kogoś przedryblował, sprzedać póki coś wart

1

Jak to kurde brzmi że chłopak z rocznika 2007 na ławce xD

3

Messi, simpre Messi

0

@tadzik447 rozumiem jakby było 30 stopni w cieniu ale to jest pogoda ideał

0

3

Przy takiej pogodzie człowiek ma od razu inne podejście do życia

2

@El Madridista. miałem to pisać ale niebo błękitne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?