LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska ja mam rozegrane 67 godzin i nie nudzi mi się
0
@Medium to czteropak musiał poczekać xD
0
@Rust_Cohle mi sie to raczej nie znudzi bo uwielbiam gry z otwartym światem za to właśnie:D a dodatkowo z Odysseya miałem tak że po około 30 godzinach gry grało mi się coraz przyjemniej
0
@Rust_Cohle w sumie to mój pierwszy AC:D główna fabule mam odnaleźć jakaś Anthouse, ale ja chodzę po wyspach i odkrywam wszystko, wątek fabularny w takich grach na koniec zostawiam
0
@Medium jak się komplikowała?:D
2
@Rust_Cohle ps5 AC odyssey
1
@Medium no bo uwierzę ze tylko czteropak xD edit: a dobra minimum czteropak:D
1
@gumaz będzie pite browarne pils
1
Idealna pogoda do piwa i siedzenia przed konsola xD
1
@VegetaPolska mi się wydaje że namysłów ostatnio też gorszy niż kiedyś a to browarne fajnie wchodzi
2
Browarne Pils z dino, duże lepsze niż żywce, tyskie,warki itp
0
Co Orłowski podsumował Ferrana xD
0
Alba nie tak celował xD
0
Co oni robią? To już śmieszne się robi
0
O Gavi odpocznie
0
Takie coś to ma być gol panie Pedri
2
Lecimy nie śpimy
0
@TheNekro94 ale suchar xD
0
@Lanosss mam cale zatoki zatkane, to nie pomoże
0
Kocham katar i zatkane uszy, polecam
1
Je...... sędzia
6
Alonso top, cudowny
0
Haha sędzia ulomny
2
Ej raphinha kogoś przedryblował, sprzedać póki coś wart
1
Jak to kurde brzmi że chłopak z rocznika 2007 na ławce xD
3
Messi, simpre Messi
0
@tadzik447 rozumiem jakby było 30 stopni w cieniu ale to jest pogoda ideał
0
@ranger3120 @tadzik447 czemu?
3
Przy takiej pogodzie człowiek ma od razu inne podejście do życia
2
@El Madridista. miałem to pisać ale niebo błękitne