LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio cięta riposta xD
0
@ToWinaSedziego no właśnie to przeciąganie dwójki mnie najbardziej irytowało
0
@Arczinho7 masz rację, też mam zazwyczaj takie podejście ale na prawdę jak gram w pierwsza część to jest dla mnie taka przepaść że to jest niepojęte
0
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mówią że TLOU2 jest lepsze od pierwszej części
0
@SteuerFreiMoney ile procent takie piwa mają?
2
@Deviler będą bite rekordy jak zdrowie dopisze
2
@mekston gol co kwadrans:D
3
@Vekk jaka to jest maszyna xD
1
Czy Havertz się nie zatrzymał przy strzale?
3
@Medium pamiętam nutke the question is what is the question:D czasy podstawowki
0
@Wierzbin ile trzeba dać za dobry alkomat?
0
@matirix20 jakby była możliwość to zapłaciłbym 3zl za obejrzenie tej walki bo mnie trochę ciekawi
0
Wczoraj wypiłem z kumplem 7 piw. Myślicie ze po 20 godzinach od skończenia można prowadzić samochód?
0
@dynamite jak tak zrobiła to zenada w ch.. xD
2
@PatrychoO podejrzewam że pewna osoba po tym jak obejrzałem relacje która wrzuciła tak zrobiła bo od ponad miesiąca nie widziałem ani razu na czacie
1
@Medium dawno mi nikt takiego komplementu nie powiedział xD
0
@dynamite nawet jak wejdę na profil to nie zobaczę nowego zdjęcia?
0
Na fb mój znajomy może ukryć przede mną swoją aktywność i wszystko co dodaje np. relacje itp?
1
@Medium jak mi się udało to tobie też xD
1
@Medium ja miałem problemy ze snem, zacząłem stosować melatonine i powiem ci ze pomaga, biorę godzinę przed pójściem spać. Tylko nie mieszaj tego z browarem xD
0
@sevs leczyć potrafi także jak najbardziej:D
2
@kubix05 ale bym sobie pooglądał tabaluge
0
@jeyx77x może masz rację bo ja w sumie po piątej wychodzę z domu a w robocie nie widać wschodu:D
0
@Medium masz aż taki problem ze snem?
0
@Medium co ty nockę ciągniesz?:D
18
Kurde 6 rano i jasno, jakoś tak nagle tego dnia przybyło w ostatnich dniach:D
0
@BartqRKO tak się wybrałem, bardzo krotka jazda ale pierwszy raz jechałem w takim deszczu xD
1
@agaFCB mi ojciec dal się przejechać swoim autem wczoraj i mi bardzo fajnie szło, jakoś ta świadomość że ktoś doświadczony obok mnie jest, dodała mi pewności. A szczerze Ci powiem ze tez bym się bał brać Ojca za pasażera a on fajne rady dawał jak nigdy:D
0
@Popitek12 ważne że się udało
0
@kuz no właśnie ten automatyzm najważniejszy