0

@Khajio cięta riposta xD

0

@ToWinaSedziego no właśnie to przeciąganie dwójki mnie najbardziej irytowało

0

@Arczinho7 masz rację, też mam zazwyczaj takie podejście ale na prawdę jak gram w pierwsza część to jest dla mnie taka przepaść że to jest niepojęte

0

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mówią że TLOU2 jest lepsze od pierwszej części

0

@SteuerFreiMoney ile procent takie piwa mają?

2

@Deviler będą bite rekordy jak zdrowie dopisze

2

@mekston gol co kwadrans:D

3

@Vekk jaka to jest maszyna xD

1

Czy Havertz się nie zatrzymał przy strzale?

3

@Medium pamiętam nutke the question is what is the question:D czasy podstawowki

0

@Wierzbin ile trzeba dać za dobry alkomat?

0

@matirix20 jakby była możliwość to zapłaciłbym 3zl za obejrzenie tej walki bo mnie trochę ciekawi

0

Wczoraj wypiłem z kumplem 7 piw. Myślicie ze po 20 godzinach od skończenia można prowadzić samochód?

0

@dynamite jak tak zrobiła to zenada w ch.. xD

2

@PatrychoO podejrzewam że pewna osoba po tym jak obejrzałem relacje która wrzuciła tak zrobiła bo od ponad miesiąca nie widziałem ani razu na czacie

1

@Medium dawno mi nikt takiego komplementu nie powiedział xD

0

@dynamite nawet jak wejdę na profil to nie zobaczę nowego zdjęcia?

0

Na fb mój znajomy może ukryć przede mną swoją aktywność i wszystko co dodaje np. relacje itp?

1

@Medium jak mi się udało to tobie też xD

1

@Medium ja miałem problemy ze snem, zacząłem stosować melatonine i powiem ci ze pomaga, biorę godzinę przed pójściem spać. Tylko nie mieszaj tego z browarem xD

0

@sevs leczyć potrafi także jak najbardziej:D

2

@kubix05 ale bym sobie pooglądał tabaluge

0

@jeyx77x może masz rację bo ja w sumie po piątej wychodzę z domu a w robocie nie widać wschodu:D

0

@Medium masz aż taki problem ze snem?

0

@Medium co ty nockę ciągniesz?:D

18

Kurde 6 rano i jasno, jakoś tak nagle tego dnia przybyło w ostatnich dniach:D

0

@BartqRKO tak się wybrałem, bardzo krotka jazda ale pierwszy raz jechałem w takim deszczu xD

1

@agaFCB mi ojciec dal się przejechać swoim autem wczoraj i mi bardzo fajnie szło, jakoś ta świadomość że ktoś doświadczony obok mnie jest, dodała mi pewności. A szczerze Ci powiem ze tez bym się bał brać Ojca za pasażera a on fajne rady dawał jak nigdy:D

0

@Popitek12 ważne że się udało

0

@kuz no właśnie ten automatyzm najważniejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?