LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium na szczęście żadnej xD
2
@Andi18 ja to zanim wyjadę w jakieś miasto to pojeżdżę po tych mniej ruchliwych drogach żeby złapać automatyzm
1
@Striker mi akurat ojciec wczoraj dal się przejechać swoim na miasto ale przez świadomość że doświadczony kierowca siedzi obok mnie lepiej mi szlo:D
1
@WhiteHawk no dokładnie, trzeba dojść do wprawy
8
Ja pierdziele pierwsza jazda samochodem samemu to niezła rzeźnia xD
1
Ależ piękna jednodniowa wiosna
1
@Lionel_Messi10 król rapu i król piłki nożnej, proste, ja sam ich czasem porównywałem w ten sposób
0
@Donnie_Darko jakby to była relacja damska-meska to by trwało tyle co w grze
3
@bartekvisca najbardziej wkur... mnie to że zrobili podobno z tego cały odcinek a w grze tylko o tym wsppmnieli
2
Jest jakiś sensowny monitor 32 cale żeby w miarę wykorzystał jakość ps5?
0
Uzywa ktoś Windows 11? Lepszy niż 10? Bo tu jakaś fajna promocja i zastanawiam się czy brać https://boop.pl/rozne/windows-11-promocja-na-klucz-nowy-system-za-smieszne-pieniadze-z-oficjalnego-zrodla
0
@Kinginiesta nie oczekuje jakichś cudów, ale mam nadzieję że trochę na nerwy pomoże, możesz coś polecić?
0
@Emhyr to muszę spróbować
0
@Kinginiesta a można to mieszać z melatonina?
0
Stosuje tu ktoś ashwagandhe? Daje to coś?
26
Karnego nie dał, skończył przed czasem, co tu się dzieje xD
0
@Foton co z tobą nie tak?
3
Laporta nieźle posmarował xD
0
Haha Ferran co ty robisz xD
0
@FcPortoFan1999 smaruje po 4 razy dziennie i problem tylko trochę niweluje ale co ma pęknąć to peknie
0
@FcPortoFan1999 no niestety, najbardziej mnie irytują popękane dłonie od mrozu
13
Liczyłem na to że powoli wiosna przyjdzie, budzę się a tu biało na dworze
0
@Kondzix mam na myśli aplikacje zrobione specjalnie pod cwiczenia coś jak fitatu do liczenia kalorii i makro
0
Jest jakaś fajna darmowa aplikacja do zapisywania ćwiczeń i powtórzeń tak bym mógł sobie porównywać co tydzień?
1
@Deviler pierwsze śniadanie słone, drugie lepsze słodkie
0
@MesQueUnClub_87 może kiedyś wypróbuje
0
@MesQueUnClub_87 a o tym też piszą coś może być niezdrowe?
0
@Nano22 ja jednak kawę muszę czymś posłodzić
0
@MadafakinGuy mówią że to też szkodliwe
0
@Jakchcesz mnie zastanawia czy 2 łyżeczki dziennie też może ewentualnie zaszkodzić