0

@Medium na szczęście żadnej xD

2

@Andi18 ja to zanim wyjadę w jakieś miasto to pojeżdżę po tych mniej ruchliwych drogach żeby złapać automatyzm

1

@Striker mi akurat ojciec wczoraj dal się przejechać swoim na miasto ale przez świadomość że doświadczony kierowca siedzi obok mnie lepiej mi szlo:D

1

@WhiteHawk no dokładnie, trzeba dojść do wprawy

8

Ja pierdziele pierwsza jazda samochodem samemu to niezła rzeźnia xD

1

Ależ piękna jednodniowa wiosna

1

@Lionel_Messi10 król rapu i król piłki nożnej, proste, ja sam ich czasem porównywałem w ten sposób

0

@Donnie_Darko jakby to była relacja damska-meska to by trwało tyle co w grze

3

@bartekvisca najbardziej wkur... mnie to że zrobili podobno z tego cały odcinek a w grze tylko o tym wsppmnieli

2

Jest jakiś sensowny monitor 32 cale żeby w miarę wykorzystał jakość ps5?

0

Uzywa ktoś Windows 11? Lepszy niż 10? Bo tu jakaś fajna promocja i zastanawiam się czy brać https://boop.pl/rozne/windows-11-promocja-na-klucz-nowy-system-za-smieszne-pieniadze-z-oficjalnego-zrodla

0

@Kinginiesta nie oczekuje jakichś cudów, ale mam nadzieję że trochę na nerwy pomoże, możesz coś polecić?

0

@Emhyr to muszę spróbować

0

@Kinginiesta a można to mieszać z melatonina?

0

Stosuje tu ktoś ashwagandhe? Daje to coś?

26

Karnego nie dał, skończył przed czasem, co tu się dzieje xD

0

@Foton co z tobą nie tak?

3

Laporta nieźle posmarował xD

0

Haha Ferran co ty robisz xD

0

@FcPortoFan1999 smaruje po 4 razy dziennie i problem tylko trochę niweluje ale co ma pęknąć to peknie

0

@FcPortoFan1999 no niestety, najbardziej mnie irytują popękane dłonie od mrozu

13

Liczyłem na to że powoli wiosna przyjdzie, budzę się a tu biało na dworze

0

@Kondzix mam na myśli aplikacje zrobione specjalnie pod cwiczenia coś jak fitatu do liczenia kalorii i makro

0

Jest jakaś fajna darmowa aplikacja do zapisywania ćwiczeń i powtórzeń tak bym mógł sobie porównywać co tydzień?

1

@Deviler pierwsze śniadanie słone, drugie lepsze słodkie

0

@MesQueUnClub_87 może kiedyś wypróbuje

0

@MesQueUnClub_87 a o tym też piszą coś może być niezdrowe?

0

@Nano22 ja jednak kawę muszę czymś posłodzić

0

@MadafakinGuy mówią że to też szkodliwe

0

@Jakchcesz mnie zastanawia czy 2 łyżeczki dziennie też może ewentualnie zaszkodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?