1

@Medium no właśnie chodzi mi o skutki uboczne

1

12 godzin po wyrwaniu zęba może walnąć czteropaka czy lepiej się wstrzymać? Wiem że na internecie pisze ze się nie powinno ale pytam bo może ktoś z was tak robil:D Edit: dobra nieważne myślałem że mecz o 21 a jest o 18.45 to się wstrzymam

0

@shinthps to jest tradycja

3

Jednego pączka w czekoladzie na rok to można opierdzielić

2

@barcanawieki nie wiem jak teraz ale ja chyba z 7 lat temu zmieniałem

2

Jaki ciul ze dal żółta za to

0

Ale poklepane, brawo

0

Cudowna muzyka z the last of us

0

@require spokojnie, oni graja w LM jeszcze

0

@Pawel13sz ale nawet ja kiedy to czytałem to pomyślałem o tym:D

4

@Katalończyk 99 niebiescy 6:0

1

@Pawel13sz Hazard w Chelsea był takim kozakiem że marzyłem by kiedyś grał u nas

1

@MarcelNJ11 skończyło się na 7:D człowiek się zasiedział

2

Wkoncu czas na relaks, piwo i gra

3

@AllBundy tylko broń boże na przerwie

4

@Pawel13sz tyle co sam Lionel Messi

0

@RomanHoffer w jakiej branży pracujesz?

2

@Rewolucja123 najlepszy piłkarz w historii

2

@VandaI rozwaliłeś mnie tym porównaniem xD

2

Ale stopę wykręciło oO

1

@fcbarcafan19 właśnie może być taka sytuacja że nawet 48 cali będzie za duży

0

@fcbarcafan19 widzę że ogarniasz temat. A jestem w stanie kupić tego neo qled mini led powiedzmy do 3500zl 48 cali?

0

Widział ktoś na własne oczy roznice między ledem a qledem? Bo będę musiał kupić za jakiś czas tv pod ps5.

0

Oglądałem teraz skrot walki Alana z Wiewiorem, to jest chyba najlepszy nokaut w fame mma

3

@pt9 będziecie w swoim fizycznym prime'ie

6

@pt9 będą walić trójkąta i to będzie ich raj

2

@Medium haha dzięki:D

2

@don'T.R.I.P.e dzięki:D

2

@MesQueUnClub_87 cala Polska będzie po strachem żyła:D dzięki

12

Zdałem to pierdzielone prawo jazdy:D taka panią egzaminatorke to po stopach całować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?