2

@Rust_Cohle chociaż może Barce wezmę w sumie, bo teraz mają przynajmniej 2 skrzydła:D

0

@wasacz ja w god of war na najniższym poziomie nie umiem zabić ostatniej walkirii xD

2

@Rust_Cohle Barconiarz ale wezmę PSG xD

2

@Lionel_Messi10 aaaa xD

1

@Rust_Cohle powinienem mieć czas ale to najwyżej jutro się zgadamy, a to chcesz mecz towarzyski w FUT czy ten zwykły?

2

@Lionel_Messi10 jakiś cygan jest w ghost of tsushima czy co? xD

1

@Rust_Cohle ja w to przestałem grać jakoś po niecałym miesiącu także obstawiam że dostałbym oklep i tak xD

1

@LambiPL ja się momentami irytowałem mocno w god of war więc wolę tego nie tykać

6

@Faro ja lubię ,,Wesołych świąt''

1

4

@LambiPL @Rust_Cohle to się za to nie biorę nawet xD

1

@gumaz ja późnym wieczorem jakieś piwo przy ghost of tsushima

3

Pytanie do graczy. Elden Ring jest dużo trudniejszy od god of war z 2018r?

2

@Przemek2323 już po, nawet kawka wypita

5

Na ten moment Ter Stegen powinien być kapitanem

0

@Joe_Barbaro wyglądają na bezwzględnych skurczybyków

1

@Rl9k1nG mam to samo, się wystraszyłem ze mi e-mail zhakowali

1

Ma ktoś e-mail na Interii? Dacie rade się zalogować?

1

@Seba_89_ nie wiedziałem nawet że coś takiego jest

0

0

@AlexDark00 ja nie kupiłem 2 tygodnie temu i do tego na ps store było rozszerzenie do directors cut za 44.5

0

@Bogan no oczywiście że tak ale jednak fajnie by bylo

3

Mbappe wyebane na Macrona xD

3

@AFA90 no jest dzik ten mambeppe

0

@Serek ee tam, takie mistrzostwa kupione w Katarze się nie liczą: )

2

Szkoda ze Leo nie ma do tego króla strzelców mistrzostw

7

Już mogę umierać

0

Ja nie wierzę zaraz się pobecze

0

Już jest po Argentynie

0

To się tak nie skończy coś czuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?