LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 druga część serialu jeszcze nie powstała:)
0
Zastanawia mnie zdanie rambli. The last of us 2 czy Ghost of Tsushima?
1
@Lionel_Messi10 wszystkiego najlepszego, wypije za Twoje zdrowie:D
0
@AllBundy na stronie teraz pokazuje ponad 2.3k
0
@AllBundy noi gitara, dużo ludzi tam gra?
0
@kuba1794 Balmora akademia
1
@Hubsao wiem wiem:D nie dobijaj pan
3
Nie ma to jak w wieku 27 lat wrócić do metina:D
0
@bartekvisca a jak to wygląda w lidze mistrzów? Który trener ma najwięcej?
0
@konrad1661 nie mam zaobserwowanego nic takiego także może będzie dobrze
0
@Kinginiesta właśnie też tak zrobię
0
@DonMatteo901 szkoda że odcinki co tydzień będą dodawane:/
0
Ciekawe co z brzuchem Roberta
0
@Katalończyk 99 raz na ręcznym, raz zapomniałem o kierunkowskazach przy parkowaniu, raz najechałem na podwójna ciągła taka ledwo widoczną, raz coś się stało że nie potrafiłem ruszyć że skrzyżowania a teraz wymuszenie na światłach ale takie dziwne ciężko to opisac
0
@Bogan na kursie dużo lepiej szło niż na egzaminie
0
@Transu96 pocałuj mnie w dupe
2
Piąty raz egzamin na prawo jazdy oblany xD mogłem się za to nie zabierać
0
@Transu96 bo pan nie ma żadnego wykształcenia
2
@LS harnas z promocji może być?
2
@LS że ja o tym nie pomyślałem, genialne
2
Płyn do płukania który kupowałem niecały miesiąc temu za 10zl teraz jest po 14zl
0
@kondzix2115 dla mnie the last of us lepsze ale god of war tez super gra
1
Boxdel juz szykuje ofertę na walkę wieczoru
0
To niezle zapasy xd
2
Dembele zaczyna taniec xD
1
@wasacz mam gtx 1660 i tylko fsr mi obsługuje. Z tego co brat mi mówił dlss jest dla rtx
0
@LambiPL no to też, jednak przy tej technologii mam coś około 30fpsow więcej uśredniając
0
Ta technologia Amd fsr w rdr2 to coś pięknego
0
@Rust_Cohle albo baba go tak krótko trzyma:D
1
@HighestInTheRoom okien się nie myje codziennie xD