0

@Bobo25 druga część serialu jeszcze nie powstała:)

0

Zastanawia mnie zdanie rambli. The last of us 2 czy Ghost of Tsushima?

1

@Lionel_Messi10 wszystkiego najlepszego, wypije za Twoje zdrowie:D

0

@AllBundy na stronie teraz pokazuje ponad 2.3k

0

@AllBundy noi gitara, dużo ludzi tam gra?

0

@kuba1794 Balmora akademia

1

@Hubsao wiem wiem:D nie dobijaj pan

3

Nie ma to jak w wieku 27 lat wrócić do metina:D

0

@bartekvisca a jak to wygląda w lidze mistrzów? Który trener ma najwięcej?

0

@konrad1661 nie mam zaobserwowanego nic takiego także może będzie dobrze

0

@Kinginiesta właśnie też tak zrobię

0

@DonMatteo901 szkoda że odcinki co tydzień będą dodawane:/

0

Ciekawe co z brzuchem Roberta

0

@Katalończyk 99 raz na ręcznym, raz zapomniałem o kierunkowskazach przy parkowaniu, raz najechałem na podwójna ciągła taka ledwo widoczną, raz coś się stało że nie potrafiłem ruszyć że skrzyżowania a teraz wymuszenie na światłach ale takie dziwne ciężko to opisac

0

@Bogan na kursie dużo lepiej szło niż na egzaminie

0

@Transu96 pocałuj mnie w dupe

2

Piąty raz egzamin na prawo jazdy oblany xD mogłem się za to nie zabierać

0

@Transu96 bo pan nie ma żadnego wykształcenia

2

@LS harnas z promocji może być?

2

@LS że ja o tym nie pomyślałem, genialne

2

Płyn do płukania który kupowałem niecały miesiąc temu za 10zl teraz jest po 14zl

0

@kondzix2115 dla mnie the last of us lepsze ale god of war tez super gra

1

Boxdel juz szykuje ofertę na walkę wieczoru

0

To niezle zapasy xd

2

Dembele zaczyna taniec xD

1

@wasacz mam gtx 1660 i tylko fsr mi obsługuje. Z tego co brat mi mówił dlss jest dla rtx

0

@LambiPL no to też, jednak przy tej technologii mam coś około 30fpsow więcej uśredniając

0

Ta technologia Amd fsr w rdr2 to coś pięknego

0

@Rust_Cohle albo baba go tak krótko trzyma:D

1

@HighestInTheRoom okien się nie myje codziennie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?