1

@Sysia11 Alan na wiewióra w k1 chyba

0

@tbas przed chwilą pisałem o pomidorach i ogórku a teraz jajka, zajebiscie. W wiedzminie 3 jakiś npc chyba u Barona mówił że dostał obierki z ziemniaków i będzie wyżerka czy coś w tym stylu. Już niedługo w normalnych domach to samo bedzie

2

@Kgorecki2500 obstawiam że ceny produktów które lubisz to wyebalo mocno do góry

1

@Deviler mięso jest 2 razy droższe niż mniej więcej półtora roku temu także za niedługo nic normalnego nie będzie można jeść

0

@JimMorrisonFCB no w dino:D

0

Za 3 pomidory i niedużego ogórka zielonego 13zl xD faktycznie za niedługo przyjdzie jeść robaki niektórym

0

@Rl9k1nG jak masz ps to ghost of tsushima

0

O co chodzi z tymi filmikami na tiktoku ze ludzie otwierają oczy i zaczynają być za Putinem?

0

Przestaliście maltretować koty w piwnicy?

9

Ja pierdziele jaki fart

0

@LukaszFan albo próbuje Balde na LS

0

Czekałem az pokażą ta linie bo miałem wątpliwości

2

Fatiego też trzeba pochwalić

0

Pedri już 100 meczów ale to będzie legenda

0

Noi po chlopie niestety

1

@Tomo1989 po meczu na uspokojenie piwo

0

@Kubsoleon dlatego WKU..... mnie ze wszystko idzie pod streaming

0

Nie lubie takich zabaw...

2

Kawusia do meczusia, ciasteczko i można oglądać

5

Dawno mi taki dobry kotlet nie wyszedł

1

@Objectivo miejmy nadzieję że już niedługo, wkoncu exclusive od sony:)

0

@Piorun grałeś kiedyś na konsoli?

0

@MesQueUnClub_87 pewnie dlatego że coś wiesz o samurajach, ja w sumie nic ale gra mi się spodobała: )

1

@Lionel_Messi10 zdrowie mordo!

0

@Kazragore a to nie wiem bo ja używałem trucizny

0

@MesQueUnClub_87 gram z polskim dubbingiem bo mi nie przeszkadza, nawet więcej powiem lubię polski dubbing w grach, kiedyś o tym nawet gadaliśmy:D walka jest cudowna do tego to przemierzanie świata, walki i wspinaczki, strzelanie łukiem, skradanie, znajdzki coś cudownego

1

Jeśli chodzi o gry w które grałem to Ghost of Tsushima ma prawdopodobnie najlepszy gameplay

0

@Bobo25 jak widać zabawa wypaliła niesamowicie xD

1

@Lionel_Messi10 ja drugie sączę:D

2

@supraomnes1 piwo i ghost of tsushima:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?