LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Alan na wiewióra w k1 chyba
0
@tbas przed chwilą pisałem o pomidorach i ogórku a teraz jajka, zajebiscie. W wiedzminie 3 jakiś npc chyba u Barona mówił że dostał obierki z ziemniaków i będzie wyżerka czy coś w tym stylu. Już niedługo w normalnych domach to samo bedzie
2
@Kgorecki2500 obstawiam że ceny produktów które lubisz to wyebalo mocno do góry
1
@Deviler mięso jest 2 razy droższe niż mniej więcej półtora roku temu także za niedługo nic normalnego nie będzie można jeść
0
@JimMorrisonFCB no w dino:D
0
Za 3 pomidory i niedużego ogórka zielonego 13zl xD faktycznie za niedługo przyjdzie jeść robaki niektórym
0
@Rl9k1nG jak masz ps to ghost of tsushima
0
O co chodzi z tymi filmikami na tiktoku ze ludzie otwierają oczy i zaczynają być za Putinem?
0
Przestaliście maltretować koty w piwnicy?
9
Ja pierdziele jaki fart
0
@LukaszFan albo próbuje Balde na LS
0
Czekałem az pokażą ta linie bo miałem wątpliwości
2
Fatiego też trzeba pochwalić
0
Pedri już 100 meczów ale to będzie legenda
0
Noi po chlopie niestety
1
@Tomo1989 po meczu na uspokojenie piwo
0
@Kubsoleon dlatego WKU..... mnie ze wszystko idzie pod streaming
0
Nie lubie takich zabaw...
2
Kawusia do meczusia, ciasteczko i można oglądać
5
Dawno mi taki dobry kotlet nie wyszedł
1
@Objectivo miejmy nadzieję że już niedługo, wkoncu exclusive od sony:)
0
@Piorun grałeś kiedyś na konsoli?
0
@MesQueUnClub_87 pewnie dlatego że coś wiesz o samurajach, ja w sumie nic ale gra mi się spodobała: )
1
@Lionel_Messi10 zdrowie mordo!
0
@Kazragore a to nie wiem bo ja używałem trucizny
0
@MesQueUnClub_87 gram z polskim dubbingiem bo mi nie przeszkadza, nawet więcej powiem lubię polski dubbing w grach, kiedyś o tym nawet gadaliśmy:D walka jest cudowna do tego to przemierzanie świata, walki i wspinaczki, strzelanie łukiem, skradanie, znajdzki coś cudownego
1
Jeśli chodzi o gry w które grałem to Ghost of Tsushima ma prawdopodobnie najlepszy gameplay
0
@Bobo25 jak widać zabawa wypaliła niesamowicie xD
1
@Lionel_Messi10 ja drugie sączę:D
2
@supraomnes1 piwo i ghost of tsushima:)