0

@MesQueUnClub_87 nic nie stosuje, i przyrosty wcale nie są aż takie szybkie:D

0

@MesQueUnClub_87 w niektórych miejscach na nogach mi się zrobiły jak zrzucałem wagę a jakiś czas temu zaczęły się pojawiać na tricepsach bo łapa rośnie

0

Poleci ktoś jakis dobry krem na rozstępy dostępny w każdej aptece? xD

2

Chce wrócić do tych czasów

27

La rambla to nie forum, to życie

4

Ale szybko przeminęła ostatnia godzina...

4

Komentarz usunięty

0

@ViscaelBarca2007 po prostu zenada

0

Niepotrzebnie wyłączałem ps5 xD

0

Ja nie wierzę xDD

0

Haha chyba wrócę grać w AC xDD

1

@DonMatteo901 o ja cie pierniczę przydałby się u nas do rzutów wolnych:D

1

@Kessie kurde nie wiem czy Deacon nie wziął Sary pod ten wodospad w Days Gone

4

5 rano i 15 stopni, podoba mi się, szkoda że na przyszły tydzień prognozują śnieg xD

2

@Cotutajsiedzieje chyba przestało działać na zielone xD

1

@Kazragore wypadałoby to czymś popić nie?

8

@Kazragore panie ale to była swojska a nie z marketu

0

@derlysy1979 podziękował

0

Jak jest Właściciel i współwłaściciel samochodu to potrzeba upoważnienia od współwłaściciela żeby Właściciel mógł sam zarejestrować pojazd w wydziale komunikacji?

0

@Cotutajsiedzieje myślę że teraz śmiało można powiedzieć że nawet bez tego CA Messi ma lepsza karierę reprezentacyjną. Srebro i złoto MŚ samo za siebie mowi

0

Realizator nawalony czy co

1

Jeeeeeeeeeeeeeeeeest!

2

Co ten Gavi zrobil xDD

0

Milimetry xD niezły fart

0

Dobra spalony będzie

0

Busquets uposledzony

2

Proszą sie o stratę gola

1

To co ściągamy Roberto?:D

0

Ale meczycho na ten moment

1

@ToWinaSedziego gameplayowo jest super, dużo lepsza pod tym względem niż pierwsza część ale cała reszta według mnie leży przy jedynce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?