LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 nic nie stosuje, i przyrosty wcale nie są aż takie szybkie:D
0
@MesQueUnClub_87 w niektórych miejscach na nogach mi się zrobiły jak zrzucałem wagę a jakiś czas temu zaczęły się pojawiać na tricepsach bo łapa rośnie
0
Poleci ktoś jakis dobry krem na rozstępy dostępny w każdej aptece? xD
2
Chce wrócić do tych czasów
27
La rambla to nie forum, to życie
4
Ale szybko przeminęła ostatnia godzina...
4
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007 po prostu zenada
0
Niepotrzebnie wyłączałem ps5 xD
0
Ja nie wierzę xDD
0
Haha chyba wrócę grać w AC xDD
1
@DonMatteo901 o ja cie pierniczę przydałby się u nas do rzutów wolnych:D
1
@Kessie kurde nie wiem czy Deacon nie wziął Sary pod ten wodospad w Days Gone
4
5 rano i 15 stopni, podoba mi się, szkoda że na przyszły tydzień prognozują śnieg xD
2
@Cotutajsiedzieje chyba przestało działać na zielone xD
1
@Kazragore wypadałoby to czymś popić nie?
8
@Kazragore panie ale to była swojska a nie z marketu
0
@derlysy1979 podziękował
0
Jak jest Właściciel i współwłaściciel samochodu to potrzeba upoważnienia od współwłaściciela żeby Właściciel mógł sam zarejestrować pojazd w wydziale komunikacji?
0
@Cotutajsiedzieje myślę że teraz śmiało można powiedzieć że nawet bez tego CA Messi ma lepsza karierę reprezentacyjną. Srebro i złoto MŚ samo za siebie mowi
0
Realizator nawalony czy co
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeest!
2
Co ten Gavi zrobil xDD
0
Milimetry xD niezły fart
0
Dobra spalony będzie
0
Busquets uposledzony
2
Proszą sie o stratę gola
1
To co ściągamy Roberto?:D
0
Ale meczycho na ten moment
1
@ToWinaSedziego gameplayowo jest super, dużo lepsza pod tym względem niż pierwsza część ale cała reszta według mnie leży przy jedynce