LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie jem, nie pije a chodzę i ku... żyję.
0
@Dari0G o twoich relacjach z rodzicami
2
@Luciano99 twój stary ocenia czy dobrze zagrał?
2
Na zoom.tv leci,,Magia nagości Niemcy'' sezon 1, zapraszam na transmisję
0
Brawo Borussia xD
0
Jest jakiś monitor na rynku 32 cale 4k którego bym mógł użyć do ps5 i z taką funkcja bym mógł do niego podpiąć telewizję?
3
@MesQueUnClub96 od razu czuje się jaśniejszy
0
@jacobFCB @Messibestplayerintheworld pod względem gameplayu? Bo słyszałem że w odyssey się dużo przyjemniej walczy
0
Który assasyn lepszy, Odyssey czy Valhalla?
0
@Messibestplayerintheworld w to raz grałem ale niewykluczone że zagram nowa grę plus
0
Nie ma to jak przegrywać do 40 minuty 4:0 i wygrać 5:6
1
@kuz prawda was wyzwoli
1
@Messibestplayerintheworld the last of us, rdr2, kiedyś gta 5
1
Muzyka w Days Gone to cudo, gram 4 raz i mogę jej słuchać bez końca
0
@NeKenI ja też ale to wesele siostry to nie wypadalo nie przyjsc
3
Jak ja kur. nie nawidze wesel, dobrze że ostatnie w zyciu
1
@gumaz jak nie piwo to rosół
0
@urbipl ładna grafika będzie w The last of us 3
0
@Rust_Cohle w lecie jak są upały nie wyobrażam sobie nawet ciepłego prysznica nie mówiąc o gorącym xD
0
Ciekawe czy w czerwcu będzie się dało iść rano do roboty bez kurtki czy to jeszcze za wczas
3
@KobeFR jak mawiał Ferdeynand Kiepski ,,wódka to najlepszy lekarz ''
1
@antymadridista100 mi na sen bardzo pomogły cwiczenia, niskokaloryczna dieta i melatonina
1
@Medium mi też 20 zostało ale 10 na wakacje i chyba 7 na długie weekendy i po Bożym Narodzeniu więc 3 dla swojej dyspozycji:D
0
@Medium a to idziesz już na taki urlop jak w wakacje się zwykle chodzi?
5
Ale mi bebzon wywaliło po 9 dniach wolnego, będzie co redukować xD
1
@Medium to ja polecałem xD a piłeś butelkowe czy puszkowe?
3
To mnie rozbawiło xD https://vm.tiktok.com/ZGJubEhxM/
1
Tu radio wolny Oregon, prawda was wyzwoli
0
@RobiS tak jest
1
Wybiła godzina 12, panowie wiecie co robic