LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal2007 po jakim czasie może się coś dziać?
0
Samochód by dal rade jechać choćby 2km jakbym przypadkowo zamiast 95 wlał coś innego?
1
@AdiKingu96 skoro to zrobiła to nawet sobie nie zdajemy sprawy przez co przechodziła
2
@dAvi_2 ledwo poleciał do Stanów i już pp klubach się buja
1
@Deviler nigdy w zyciu
0
@Sysia11 tryplet, król strzelców LM i pobił rekord w lidze angielskiej, jak dostanie to zasłużenie
0
@Kapitan hawk i Haaland ze złota piłka
0
@Rust_Cohle dobrze ze przypomniałeś xD
2
Skończyło się z Messim to zas przez 2 miesiące będą pisać o Neymarze xD
0
Ale superancka pogoda na dlugi weekend się szykuje, cały czas deszcze na ten moment xD
0
@Kraksa @Smixu faktycznie przez przeglądarkę idzie dobrze, dziwne że na aplikacji inne kanały śmigają a eleven nie
0
Ogląda ktos mecz na aplikacji polsat box go? Też wam tak ścina eleven?
0
Kozacki ten soundtrack z wiedzmina
0
Karp już został ubity?
0
@Criss18Barca to jest chore, jest Czerwiec a mało kto chodzi w koszulce rano, kiedyś to była norma
3
@Archie postać Pana Lusterko to postać wybitna
0
@Peter u mnie jest tak ze po jakimś czasie jeżdżenia się włącza a jak zgaszę auto i odpalę to już nie ma
0
@Joe_Pesci duza biorą za sprawdzenie o co chodzi? Ja świeżak jestem
2
@MesQueUnClub96 trzeba dużo wódy zorganizować
2
@MesQueUnClub96 chcesz kupić? Niemiec płakał jak sprzedawał, do kościoła tylko jeździł
1
@Bezhistorii albo CBŚ
0
@FireBarca1899 sam tego na pewno nie zrobie:D
0
Pany, co jakiś czas mi się zapala kontrolka ABS, reagować czy dopiero wtedy jak się będzie cały czas świecić?
0
@Gwyn myślisz że może być sprzęt za słaby?
0
Windows 10 będzie szybciej działał od Windowsa 7 na laptopie z procesorem i3 1,8ghz dwurdzeniowy, 8gb ram i karta graficzna 1gb?
0
@draxidox a jak to było? Na całą żywność czy na któreś konkretne produkty?
0
Co działa ten Polsat box go to ja pytań nie mam
0
Ponowie pytanie, uzywa ktoś telewizji internetowej gonet.tv?
1
Uzywa ktoś telewizji internetowej gonet? Jakieś opinie?
1
Czuje się jakbym szukał dziewicy w burdelu