LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 nie czaje xD
0
Dobra, to jedziem z tym śledziem! Po obronę mistrzostwa!
0
@Barca1922 ktoś w jakiś sposób zabronił dawać tak astronomicznych kwot tylko nie pamiętam kto
1
@PauloPaz mam nadzieje ze ktoś z tym skończy jak kiedyś z transferami do Chin
2
@BordowyPtak jak ja chciałem wynająć mieszkanie to wlasciciel chciał spisać u notariusza najem okazjonalny w którym byłoby zawarte że mam gdzie się wynieść w sytuacji jakbym np nie miał kasy na wynajem
5
Kozacko wygląda ten gothic remake, trzyma klimat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@luka1995 piszesz w taki sposób jakbym tu jechał po Roberto dzień w dzień
0
Nie widzę Roberto podnoszącego jakiś puchar
1
@Objectivo 250zl za 13 letnia grę xD
0
@pt9 to ma być jakiś dodatek
0
Ciekawe po ile będzie RDR xD
0
@tristan87 otóż nie. Lionel Messi jest lepszym piłkarzem od Cristiano Ronaldo
1
@tristan87 goatem ligi arabskiej?
4
Niech wraca, lepszego dostępnego nie ma na ta chwile
1
Nieee odnajdzie więcej nas ta sama chwila!
0
@Barcasub spokój, natura, satysfakcja ze znalezionego grzyba
1
@don'T.R.I.P.e ja wiem co zbierać ale jeszcze jak mam jakieś wątpliwości to na szczęście mam ludzi którzy doradzą
0
@nuevojugador żadnego:)
0
@takisobiektos a to nie przy nim Kimmich eksplodował z formą?
2
@Bocheno1 same ćpuny xD
4
@Barcasub nie przyszło ci do główki ze ktoś to może po prostu lubi?
7
Chodzenie po lesie i zbieranie grzybkow to coś cudownego
1
@SkilledHydra16 genialne:D
0
Potrzebuję podpiąć do innego pokoju drugi router, poleci ktoś coś do 200zl?
0
W tym terminarzu to już jest potwierdzone ze każdy mecz ligowy w weekend będzie grany w niedzielę?
0
@lucca87 po co ci kolejny pomocnik? Gavi, Pedri, Gundogan, de Jong, Romeu
0
Jak do tego dojdzie to niejeden mecz który się zacznie o 22 będzie do 00.30
1
@19Riki20 nie wpłacą i za rok pójdzie za darmo
0
@gumaz oczywiście że tak, domowe najlepsze