LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak coś czułem że Felix u nas dostanie motywacji
1
Ter Stegen cudowanie obronił
0
Wkoncu jakaś piękna akcja!
0
Gooooooooool brawo Felix!
2
Kocham ten hymn
1
Niech żyje Barca, niech żyje Katalonia! Lecimy po 3 punkty!
0
Jakby dali w niedzielę to na 21... zenada
0
Ale odklejeniec https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/milioner-wzywa-do-masowych-zwolnien-tak-chce-motywowac-pracownikow/3semfbj
0
Jakie złoto xD https://vm.tiktok.com/ZGJWf126H/
0
@Zbanowany pod warunkiem ze będzie deficyt kaloryczny
0
Jest jakiś fajny serwer do metina? @Transu96 ty niedawno pytałeś, znalazłeś coś?
1
Ten jeden typ z tyłu wygląda jak Modric xD
2
Niesamowita klepa
1
Jak tak się gra z Wyspami Owczymi to się po prostu nie zasługuje na awans
1
@IronSanHybrid rozgrzani, a u naszych się wszystko samo zrobi
0
Prawdziwa piłka dla fanów a nie dla podrabiańcow
0
@lntrowertyk że wygrana Argentyny na mistrzostwach świata była ustawiona
1
@esem91 to jest całkiem nowa historia, nowy bohater i nowy swiat ale jest genialne. Z tego co pamiętam to chyba trzeba mieć gothic NK ale poczytaj jeszcze
0
@esem91 mam ochotę znów ograc Kroniki Myrtany ale w kwietniu zapowiedzieli jakaś duza aktualizacje i nie wiem czy grać bo to kilkadziesiąt godzin
1
@MesQueUnClub_87 to ja zaś Wiedzmina 3 próbowałem grać na ps4 i po chwili przestałem bo nie ogarnialem:D ale to było z 7 lat temu, ale mimo tego że nauczyłem się grać na padzie to zagrałem na kompie i mi się dużo lepiej grało:P Wiedzmin 3 ta nowa wersja na prawdę pięknie wygląda
0
@MesQueUnClub_87 ja na chwilę odpaliłem Wieśka na ps5 ale jednak wolę w tą grę akurat grać na PC, a teraz mam na myśli Ghost of Tsushima wersję ps5:D z tego co pamiętam to lubisz ta grę?
3
Fajne uczucie, kiedyś pomyślisz sobie, ze masz ochotę zagrać drugi raz w jakaś grę i za drugim razem ,,smakuje'' tak samo jak za pierwszym albo momentami lepiej:)
1
@Cotutajsiedzieje Argentyna przekupiła obronę Holandii
0
Noi trzeba przedłużyć ps plus za 240zl bo sobie wymyślili podwyżki od jutra
0
Pan się nadaje do leczenia w trybie natychmiastowym
2
Gramy rzadkie gowno ale niech przedłużają kontrakt
0
Jezu te doliczone minuty to są jaja
0
Haha co tu się dzieje xD
0
Czekali na przelew xD
3
Nie wierzę, karny dla nas?