1

Tak coś czułem że Felix u nas dostanie motywacji

1

Ter Stegen cudowanie obronił

0

Wkoncu jakaś piękna akcja!

0

Gooooooooool brawo Felix!

2

Kocham ten hymn

1

Niech żyje Barca, niech żyje Katalonia! Lecimy po 3 punkty!

0

Jakby dali w niedzielę to na 21... zenada

0

0

@Zbanowany pod warunkiem ze będzie deficyt kaloryczny

0

Jest jakiś fajny serwer do metina? @Transu96 ty niedawno pytałeś, znalazłeś coś?

1

Ten jeden typ z tyłu wygląda jak Modric xD

2

Niesamowita klepa

1

Jak tak się gra z Wyspami Owczymi to się po prostu nie zasługuje na awans

1

@IronSanHybrid rozgrzani, a u naszych się wszystko samo zrobi

0

Prawdziwa piłka dla fanów a nie dla podrabiańcow

0

@lntrowertyk że wygrana Argentyny na mistrzostwach świata była ustawiona

1

@esem91 to jest całkiem nowa historia, nowy bohater i nowy swiat ale jest genialne. Z tego co pamiętam to chyba trzeba mieć gothic NK ale poczytaj jeszcze

0

@esem91 mam ochotę znów ograc Kroniki Myrtany ale w kwietniu zapowiedzieli jakaś duza aktualizacje i nie wiem czy grać bo to kilkadziesiąt godzin

1

@MesQueUnClub_87 to ja zaś Wiedzmina 3 próbowałem grać na ps4 i po chwili przestałem bo nie ogarnialem:D ale to było z 7 lat temu, ale mimo tego że nauczyłem się grać na padzie to zagrałem na kompie i mi się dużo lepiej grało:P Wiedzmin 3 ta nowa wersja na prawdę pięknie wygląda

0

@MesQueUnClub_87 ja na chwilę odpaliłem Wieśka na ps5 ale jednak wolę w tą grę akurat grać na PC, a teraz mam na myśli Ghost of Tsushima wersję ps5:D z tego co pamiętam to lubisz ta grę?

3

Fajne uczucie, kiedyś pomyślisz sobie, ze masz ochotę zagrać drugi raz w jakaś grę i za drugim razem ,,smakuje'' tak samo jak za pierwszym albo momentami lepiej:)

1

@Cotutajsiedzieje Argentyna przekupiła obronę Holandii

0

Noi trzeba przedłużyć ps plus za 240zl bo sobie wymyślili podwyżki od jutra

0

Pan się nadaje do leczenia w trybie natychmiastowym

2

Gramy rzadkie gowno ale niech przedłużają kontrakt

0

Jezu te doliczone minuty to są jaja

0

Haha co tu się dzieje xD

0

Czekali na przelew xD

3

Nie wierzę, karny dla nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?