LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Faro wy homoseksualiści? Nie wiedziałem
0
Kiedy władam naginatą, ratuje więcej osób niż zabijam, nie ma we mnie nienawiści
2
@Rust_Cohle nieważne ze mi nie potrzebny, ważne że drogi
2
Ale żem se kupil telefon, z kolorowym wyświetlaczem
0
Trzeba zapuścić dobre rytmy
0
@Foro bo nie rozumiem jednego, z tego co widzę to będzie mi brakowało jednej skóry legendarnego wilka, skąd ja wziąć? Pojawia się gdzieś drugi?
0
Jest tu ktoś kto zrobił wszystkie ubrania u trapera w rdr2?
1
Rdr2 nie przestanie zadziwiać, jak nie wracałem do obozu zbyt długo, to Javier mnie znalazł i zapytał czy wszystko w porządku i czy nie chce wracać do obozu
0
@Tomo1989 tylko jak wpuszcza imigrantów to zaczną się ataki terrorystyczne
1
@Mario96w haha o kur.. specjalnie napisałem w nawiasie ale tego nie przewidziałem xD
0
Polowanie na kardynała (ptaka) w rdr2 to juz wyższa szkola jazdy
5
@ranger3120 chyba że ma na myśli spalić się żywcem albo zamarznąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Szpenser nie na zdrapki tylko przepił
1
A tu na rambli nie było czasem gościa który występował w kole fortuny? Kojarzę coś takiego
1
@Hasszz deficyt kaloryczny nie wiąże się z głodówką
1
@Albatros co mają do tego węgle i tłuszcze? Jak będzie ich jadł mało a zrobi nadwyżkę kaloryczna to i tak będzie tkanka tłuszczowa rosła
2
@MesQueUnClub96 bez deficytu kalorycznego nie będzie spadać tkanka tłuszczowa pomimo ćwiczeń
4
@MesQueUnClub_87 ja tam wyczuwam sarkazm
0
@Barca1992 trzeba mieć coś mocno nie tak w główce żeby być za likwidacja gotówki
0
@Piorun a jaka ona misję dawała?
0
@Piorun tak xD a co?:D
2
@Ayattar dla niektórych polityka to życie
0
@Muszynianka pan prezes tak gadał? xD
1
@kubix05 piękne kanapeczki, podziel się pan
0
Boli mnie głowa i nie mogę spać
0
@HypeR a przede wszystkim od tych którzy chcą mieć kontrolę nad każdym człowiekiem
0
@Blantozaur trzeba wszystkich zamknąć w pokebolu
10
Ale generalnie jakby rasa ludzka wymarła to tragedia by się nie stała
4
Requiem dla snu