1

@JimMorrisonFCB ej za coś takiego powinny być tortury do końca życia

0

@Kapitan hawk i z mojego miłosiernego serca tego ci życzę

3

Francja 14:0 xD jak to dziwnie wygląda na flashscore

0

W rdr2 noc w górach gdzie jest śnieg to jest cudo, gra sprzed 5 lat (4 na PC) i z takim sprzętem jaki mam żeby tak wyglądało, Rockstar wydaje długo gry ale jak już robi to topke

3

@AduŚ07 nie gram pierwszy raz ale wcześniej robiłem tylko misję a teraz robię wszystko, skóry u trapera, łowienie ryb itp

4

Wjeżdża ballantines z pepsi i ciśniemy dalej w rdr2

0

@Chaoss a to w takich warunkach nie jadłem

1

@Rust_Cohle serdelowa to moja ulubiena jest

1

@Mixtape zacznij grać w rdr2 i rób 100%, uciekniesz że swojego umysłu na długo

2

Szarlotka top! Niebo w gębie

1

Nie wiem po co on wpuszcza tego Romeu

2

@marcin62 nie wiadomo ale Aleks sam w domu zawsze coś wymysli

0

@Dosq ja myślałem że zrobili cals trylogię tak jak pierwsza część

0

@MesQueUnClub_87 @Chada Boczek to fajny chłop je i pije se za swoje ale blokuje prywatna publiczna toaletę, natomiast Marian z wódką w nocy przychodzi

1

Jakbyście mieli wybrać to kogo wolelibyście za sąsiada, mende Mariana Paździocha czy erosomana grubasa Arnolda Boczka?

2

@barcanawieki placki ziemniaczane z sosem grzybowym

0

@AlexDark00 chciałbym zobaczyć statystyki

0

@AlexDark00 a Lewy nie potwierdził swojej jakości w Lidze Mistrzów skoro Bundesliga jest słaba?

0

@Barcasub taka laska z roboty

0

@bartekvisca @kris81 aha to pograne, dzięki

1

@AlexDark00 nigdy nie mówiłem że był lepszy od Suareza, Luis w prime to topka nie do przebicia

40

@AlexDark00 ty na prawdę masz jakiś kompleks Lewandowskiego xD 3 strzelec w historii LM, chyba drugi w historii Bundesligi, pobił rekord Mulera w jednym sezonie strzelonych goli, jak można mówić że nie był jednym z top napastnikow w skali całej kariery?

6

@AlexDark00 ile miał Lewy wtedy lat a ile ma Kane?

0

To prawda ze pierwsza część mafii edycji ostatecznej wygląda lepiej niż dwójka?

1

@zmiter912576 mogę wynająć swój pokój dla gości

0

@PatrychoO to wszystko jest w tym filmie Stanowskiego na kanale weszło?

6

Oj, perło chmielowa, nie opuszczaj moich kubków smakowych

0

Używał ktoś albo uzywa wycieraczek do samochodu z firmy bottari? Jakieś opinie

1

@Rl9k1nG promocje to lidl, kaufland, biedronka a tak to dino

5

@Culer9002 panie ja se w rzezni robie, ja mam co jeść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?