0

@LM10GOAT on z Bayernem nie wygrał LM, w 2013 Heinkess czy jak to się pisze. A dobra już wiem, nie wiem czemu pomyślałem że Guardiola przyszedł do Bayernu przed 14/15

0

@matimocny1 w co się wpakowałeś?

2

@Popitek12 30 lat- wózek inwalidzki?

0

Dobra jest perła miodowa?

1

Arajuo niech odpocznie...

2

Hahahaha to jest niepojęte xDD

0

Lubię oglądać takie przyjęcia

0

Czemu Gundogan tego nie strzelal

1

@NeroTFP1 Norek by śmigał na skrzydle

4

Przecież Napoli nas wyrucha w LM

1

Chyba nie było spalonego

0

Bramkarz na kodach

1

W lidze hiszpańskiej nie ma słabych zespołów, nie na co narzekać

0

@TheNekro94 że co?

0

Almeria się podkłada czy co? xD

3

@Firestone tu wszystko jest mem

0

Raphinha już top

0

Najlepsze jest to, że nawet jak wygrają taki mecz 4:0, to i tak za bardzo nie ma się co cieszyć, to jest obowiązek

1

Ale lipa jak czujesz że cię ciśnie a nie może wyjść

1

@partymaker i tak dobrze, przez 2 lata z grupy nie wyszlismy xD

0

@tadzik447 norek ja cie zabije

0

@Herato o ty skurczybyku:D

0

@Herato Jerome Boateng?

0

Pytanie do osób które grały w AC Valhalla. Rygjafylke to duża część świata?

1

@VegetaPolska jak sprawdzę kiedyś to napisze

0

@marcin62 ograne na PC także żadnej platyny nie ma xD

1

@Mario96w i tu nie chodzi o to że musisz znaleźć nowe zwierzę i je zbadać, możesz już zbadane wytropić

0

@Barcasub dzięki:D

1

@Mario96w już nie pamiętam dokładnie ale wiem że miałem też z tym problem, spróbuj tak że jak dasz zacznij tropić to idź za śladem jak najbliżej zwierza

0

@WiernyKibic111 czasem się trzeba pochwalić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?