3

@daro22 z takim składem to ludzie by zeżarli Koemana

0

@Bartek1817 porządny tener który by ich kopnął w dupe jest potrzebny

0

Fajny mecz byl xDD

1

Jak widzę nasza ławke rezerwowych to nie wiem czy się śmiać czy płakać

2

@pioz123 3:1 dla Realu

1

Z bólem odbytu to mówię ale obstawiam dziś 3:1 dla Realu

6

Biały chłopak z czarną muzą na japońskim systemie

0

@barcelonaLM 1500 kcal przy takiej masie? Zdrowy jesteś? xD

0

@Danny Gaucho PNA było 2 lata z rzędu w 2012 i 2013?

0

@TR3YWAY nie jedyna motywacja, ale pomogło przy treningu

1

Fajna przedtreningowka wleciala, zobaczyć laskę która ci się podoba jak czeka na innego po pracy xD

3

@Firestone nie wierzę że w tym roku już będzie 4 lata od blamazu z Bayernem

0

Mam takie myśli czy nie zagrać w pierwsza część goticzka

0

Czyli takie 3:0 dla Realu

0

Lewy to normalnie cała siłę włożył w ten strzał

0

Narazie meczycho jak się patrzy

6

Ale Laporta schował bebzon xDD

0

@lajcior no ja właśnie tego się obawiałem dlatego nie zamierzałem się produkować

1

@DonCarletto ekipa Lucjana się do ciebie zleci zaraz

1

@pride1899 pieniędzy też nigdy nie dam

1

@lajcior najpierw chciał kase, jak powiedziałem że place kartą to wtedy powiedział o jedzeniu

1

@Krzysztof1987 ode mnie chcial żebym mu kupił coś do chleba to kupiłem parówki ale byłem pewny że jak wyjdę to go nie będzie a jednak czekal

2

@Rust_Cohle dzięki wielkie, nie każdy superbohater nosi peleryne

3

Jakby jakiś typowy żul pod sklepem zapytał was czy kupicie mu coś do jedzenia to kupilibyście?

0

Ładnie Laporta smaruje xDD

1

Z takim zespołem to drugi skład powinien na luzie wygrać 5:0

1

1

41/58 pkt, faktycznie dobry wynik

0

@Messibestplayerintheworld a starałeś się robić wszystkie znajdzki?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?