LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC jak tydzień temu pospalem do 8.30 w niedziele to aż się zdziwiłem xD
17
Kwintesencja pracy na 1 zmianę, sobota 5 rano i człowiek się sam budzi xD
0
@Dankho94isback nie, dobre były po odmrożeniu?
0
Zamrażał tu ktoś kiedyś naleśnika? W sensie samego beż żadnych dodatków
0
@esem91 a gdzie mieszka?
1
@MesQueUnClub96 mój crush przyszedł do roboty z malinka na szyi
1
@abram3k nie mogem się doczekać
2
Kasztelan niepasteryzowany, lekki, łagodny smak
1
@draxidox a właśnie kawa jakas dziwna w smaku była
0
@Blantozaur dokładnie, kara za takie coś musi być sroga ale takie coś na dłuższą metę nie pójdzie w dobra stronę
0
@draxidox ale to jest jednakowo dla każdego? Czy od 0.2 promila każdemu zabierają?
0
Same wielkie kluby w ćwierćfinale LM, będzie ciężko i to bardzo
0
Gra tu ktoś rdr online na PC?
0
@Aragorn33 do mycia garów xD
1
@Messibestplayerintheworld ja daje takie 8,5-9
0
Ghost of tsushima ma wyjść na PC, ciekawie
0
@Lola120 no właśnie problem jest taki że nie wiem co to tak źle smakuje xD
0
Wiecie czy jest w kauflandzie, biedronce albo w Lidlu jakiś mix sałat w którym nie jest dołożone jakiejś gorzkiej sałaty której się jesc nie da?
0
@K1XPL to jestem niekumaty xD o co chodzi?
0
@Dankho94isback wypierdzialaj pan stąd bo pan tu w ogóle nie mieszkasz
1
@Mario96w kiedyś jak walnęło to aż się się wystraszyłem xD
2
Burza w rdr2 to taki sztos, kocham ta gre
0
@Bobo25 a jak się stoi w korku to można wziąć telefon? Jak to działa?
2
@Pawci023x jak masz wykupione na koncie to wystarczy ze się później zalogujesz na konto i od nowa pobierzesz grę
0
@pt9 jeśli ma grę kupiona cyfrowo to z konta nie straci ale jak ja pobierze i konsole zresetuje to będzie musiał od nowa pobierać
0
@Pawci023x tobie chodzi o pliki które masz zainstalowane tak?
0
@Lukiss sprawdzę
0
@Lukiss a gdzie to kupić? Bo ja początkujący
0
Rockstar to są gnoje, w rdr online jak nazbierasz skór na konia i nie zdążysz sprzedać a z jakiegoś powodu cie wywali to wszystko znika. Nie rozumiem jakim cudem to jest możliwe w takiej grze...
1
@mrboom moja noga tu wiencej nie postanie!