0

@FCB_dimiC jak tydzień temu pospalem do 8.30 w niedziele to aż się zdziwiłem xD

17

Kwintesencja pracy na 1 zmianę, sobota 5 rano i człowiek się sam budzi xD

0

@Dankho94isback nie, dobre były po odmrożeniu?

0

Zamrażał tu ktoś kiedyś naleśnika? W sensie samego beż żadnych dodatków

0

@esem91 a gdzie mieszka?

1

@MesQueUnClub96 mój crush przyszedł do roboty z malinka na szyi

1

@abram3k nie mogem się doczekać

2

Kasztelan niepasteryzowany, lekki, łagodny smak

1

@draxidox a właśnie kawa jakas dziwna w smaku była

0

@Blantozaur dokładnie, kara za takie coś musi być sroga ale takie coś na dłuższą metę nie pójdzie w dobra stronę

0

@draxidox ale to jest jednakowo dla każdego? Czy od 0.2 promila każdemu zabierają?

0

Same wielkie kluby w ćwierćfinale LM, będzie ciężko i to bardzo

0

Gra tu ktoś rdr online na PC?

0

@Aragorn33 do mycia garów xD

1

@Messibestplayerintheworld ja daje takie 8,5-9

0

Ghost of tsushima ma wyjść na PC, ciekawie

0

@Lola120 no właśnie problem jest taki że nie wiem co to tak źle smakuje xD

0

Wiecie czy jest w kauflandzie, biedronce albo w Lidlu jakiś mix sałat w którym nie jest dołożone jakiejś gorzkiej sałaty której się jesc nie da?

0

@K1XPL to jestem niekumaty xD o co chodzi?

0

@Dankho94isback wypierdzialaj pan stąd bo pan tu w ogóle nie mieszkasz

1

@Mario96w kiedyś jak walnęło to aż się się wystraszyłem xD

2

Burza w rdr2 to taki sztos, kocham ta gre

0

@Bobo25 a jak się stoi w korku to można wziąć telefon? Jak to działa?

2

@Pawci023x jak masz wykupione na koncie to wystarczy ze się później zalogujesz na konto i od nowa pobierzesz grę

0

@pt9 jeśli ma grę kupiona cyfrowo to z konta nie straci ale jak ja pobierze i konsole zresetuje to będzie musiał od nowa pobierać

0

@Pawci023x tobie chodzi o pliki które masz zainstalowane tak?

0

@Lukiss sprawdzę

0

@Lukiss a gdzie to kupić? Bo ja początkujący

0

Rockstar to są gnoje, w rdr online jak nazbierasz skór na konia i nie zdążysz sprzedać a z jakiegoś powodu cie wywali to wszystko znika. Nie rozumiem jakim cudem to jest możliwe w takiej grze...

1

@mrboom moja noga tu wiencej nie postanie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?