1

Nie ma to jak bezsensowna egzystencja na tym padole łez

0

Ej oni chcą stracić gola no nie ma innego wytłumaczenia

6

@Luciano99 na banerze reklamowym, widzę że interes kwitnie

5

Felix idź i nie wracaj

1

@Lionel_Messi10 ja wieczorkiem też otworze perełkę chmielowa, to jest najlepsze piwo aktualnie w tej cenie

0

Jak widzę mordę bordalasa to na wymioty mnie zbiera

0

@JimMorrisonFCB o kogo chodzi? Była pewna osoba co pisała o depresji ale nie wiem czy to o nim i jaka sytuacja to byla

0

@JimMorrisonFCB to sarkazm tak?

1

@Arden to musisz mieć coś genetycznie żeby w takim wieku działy się takie rzeczy

0

@xvcWinterSoldier ale raz czy dzień w dzień?

0

@Arden a to masz dietę odchudzająca?

0

@msbigd z kiełbasa

0

@Arden no właśnie czy to jest aktualne? Dodam że trochę macham hantlami

0

@GeneralXavi to spoko, dzięki

1

Jak myślicie, czy jedzenie 4 jaj codziennie to za dużo?

0

@Ghostface 13 lvl, dopiero zacząłem, przyjemnie się gra

3

@Krzysztof1987 raz na jakiś czas nie zaszkodzi, trzeba się wyluzować

0

Kawusia, toffifee i rdr online, tak można niedzielę zaczynać

1

@MesQueUnClub_87 mi już to przeszło, skoro graja taki styl że oczy krwawia to wolę jakaś gierkę odpalic

2

@Esio nie trzeba, nie jestem sezonowcem ale to co oni graja to brak szacunku dla kibica

1

Jak to jest prawda to nie ma po co ligi oglądać, przecież taki skład będzie rozjeżdżał ta ligę

0

@Tom0VeB a Guardiola przyszedł do samograjow?

2

@urbipl nie mogę napisać jakie słowa mi się cisna na usta bo dostałbym perma

13

@MESSIah16 facet jak facet mówisz? Popił i wyruchał inną, ciekawe co byś zrobił na miejscu tej kobiety jakbyś się dowiedział? Dla mnie zdrada jest niewybaczalna i ja być może bym jej to powiedział

0

Gra tu ktoś w rdr2 online na PC? Jest sens zaczynać czy to się już kończy?

0

Ma ktoś linka do fame mma? 30zl bym dał ale nie 50...

0

Tak się strzela karne Otwórz ten popularny film i obejrzyj ich więcej. https://vm.tiktok.com/ZGeB6wcsb/

0

@Kidd lepiej się ogląda normalnie w tv

1

@agaFCB najpierw pączki a później serdelowa bo to moja ulebiena jest

0

Ale żem se opierdzielil ponczula do kawula

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?