0

Można iść spać, gwałt będzie

1

@Matheu12 Forta wpuścisz?

0

Trzeba liczyć na farfocla Donnarumy

0

Będą baty, oj będą przez jedną głupotę

2

To w ataku już nic nie zrobimy

0

@MysticCat nie będzie mógł zagrać

0

Mbappe teraz będzie miał miejsca

0

Jeszcze by to zmieścił jak Neymar z PSG

0

Z takiej głupoty.... Oj mogą tego gorzko żałować

0

Ty to samobój? xD

1

Jeeeeest pięknie!

1

@pikass14 oni go nie sprzedali tylko została wpłacona klauzula

1

@Danny Gaucho ja jakoś mam wywalone że Dembele to celebrował, jakby to byl piłkarz którego lubię i szanuję to wtedy mogłoby zaboleć

0

@VamosVamos wiesz o tym że równie dobrze u siebie możemy dostać od PSG 2:0?

0

@Ostatnikrwawygang jak zobaczyłem z jaką intensywnością psg weszło w drugą połowę a z jaką my to myślałem że to skończy się klęską

1

Jeeeeest! Xavi co za zmiany

2

Peeedri ależ podanie

0

Jeszcze po poprzeczce xD tu będzie z 4 jak nic

0

Ale przypierdzielil oO

0

@Peciak jakie są zasady jak wcześniej był spalony?

0

Cancelo coś ty odj....

1

Barcelona przekupuje sędziów jak widać

1

Tych komentatorów się słuchać nie da, dobrze że LM wraca do Canal plus

0

No ładnie ładnie xD

0

Camavinga po złotą piłkę!

0

Hahaha piękny początek xD

0

@Krzychuu_77 pisałem wcześniej że na razie tak nie ma ale bardzo możliwe że się zacznie

1

@mekston tam na rozmowie trzeba obalić flaszkę na raz, musiałbym się podszkolić

0

@Linghunter88 no właśnie zacznę walić w CH.. bo ludzie co robią mniej ode mnie zarabiają wiecej

1

@Dari0G no o tym nie pomyślałem, muszę mu wytłumaczyć żeby nie brał tego zbyt dosłownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?