LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można iść spać, gwałt będzie
1
@Matheu12 Forta wpuścisz?
0
Trzeba liczyć na farfocla Donnarumy
0
Będą baty, oj będą przez jedną głupotę
2
To w ataku już nic nie zrobimy
0
@MysticCat nie będzie mógł zagrać
0
Mbappe teraz będzie miał miejsca
0
Jeszcze by to zmieścił jak Neymar z PSG
0
Z takiej głupoty.... Oj mogą tego gorzko żałować
0
Ty to samobój? xD
1
Jeeeeest pięknie!
1
@pikass14 oni go nie sprzedali tylko została wpłacona klauzula
1
@Danny Gaucho ja jakoś mam wywalone że Dembele to celebrował, jakby to byl piłkarz którego lubię i szanuję to wtedy mogłoby zaboleć
0
@VamosVamos wiesz o tym że równie dobrze u siebie możemy dostać od PSG 2:0?
0
@Ostatnikrwawygang jak zobaczyłem z jaką intensywnością psg weszło w drugą połowę a z jaką my to myślałem że to skończy się klęską
1
Jeeeeest! Xavi co za zmiany
2
Peeedri ależ podanie
0
Jeszcze po poprzeczce xD tu będzie z 4 jak nic
0
Ale przypierdzielil oO
0
@Peciak jakie są zasady jak wcześniej był spalony?
0
Cancelo coś ty odj....
1
Barcelona przekupuje sędziów jak widać
1
Tych komentatorów się słuchać nie da, dobrze że LM wraca do Canal plus
0
No ładnie ładnie xD
0
Camavinga po złotą piłkę!
0
Hahaha piękny początek xD
0
@Krzychuu_77 pisałem wcześniej że na razie tak nie ma ale bardzo możliwe że się zacznie
1
@mekston tam na rozmowie trzeba obalić flaszkę na raz, musiałbym się podszkolić
0
@Linghunter88 no właśnie zacznę walić w CH.. bo ludzie co robią mniej ode mnie zarabiają wiecej
1
@Dari0G no o tym nie pomyślałem, muszę mu wytłumaczyć żeby nie brał tego zbyt dosłownie