1

@norbi77 no właśnie też mi się nie chce tego zbierać, a nie mam zamiaru kończyć gry tak że Ciri nie przeżyje xD

0

@FrankliN7 ja w to od kwietnia mam 100 godzin xD

0

@norbi77 tak wlasnie myślałem, ku... a edycja kompletna w cenie samego Serca z kamienia

0

@pt9 grałem na pc, ale chce ograć na ps5 bo dużo ładniej wygląda

0

@Hindus no właśnie o to mi chodzi, bo są dodatki osobno do kupienia

0

@Hindus na pewno? Będzie ta druga wersja widziała save? Bo tak jak mówię na promocji jest wersja chyba edycja kompletna

0

Sprawa jest, skończyłem fabułę Wiedzmina 3 na ps5 w wersji bez dodatków, chciałabym je ograć i widzę że teraz jest promocja w PS store na wersję z dodatkami, będę mógł kontynuować ten save który mam czy będę musiał od nowa ogrywać podstawkę? Dodam że grałem z płytki na PS4 ale aktualizacje na nextgen pobierałem dodatkowo

0

@Awtameok_Klana może zamknąć bramę?

0

@Barcasub mogę oddać to co wyszło

4

I na co mi był ten kebab? Jelita nie jelitują

0

@Awtameok_Klana nie mieszkam w bloku, to może mi wyjaśnisz po co mieć psa który nie może biegać po ogrodzie?

1

@Arden nigdy nie zrozumiem posiadania psa który 24 na dobę jest w klatce albo na smyczy

0

@FrankliN7 Suwałki

2

@Luciano99 nieee, jakby stary wracal, to byłyby ciepłe lody

4

Nie wiem, czy mam się bać, że Dziki Gon nadchodzi, ale jest chłodny wieczór, będzie się można do poduszki przytulić!

15

Madrycioku, ciebie nie powinno być już w ciągu 15min na boisku

0

@norbi77 właśnie wszedłem w serca z kamienia i jest za 42zl do kupienia, to chyba jednak nie dali za darmo

0

@Gaz to była płyta kupowana w 2016 xD

0

@norbi77 ale w menu mi pokazuje że dostępne, popatrz link wyżej

0

@clyde nie ma:( a menu gry wygląda tak https://zapodaj.net/plik-Z8PNZrMWiw

0

@clyde a to się pojawia na mapie? Bo nic nie mam

0

Ktos wie czemu nie mogę rozpocząć żadnych dodatków w wiedźminie 3 na ps5 jak już skończyłem podstawkę? Miałem wersję bez dodatków na PS4 ale po aktualizacji na nextgen w menu się pojawiło krew i wino i serca z kamienia a misji nie ma

1

Co się stało? Mecz opóźniony był?

2

17 stopni i chłodny wiatr, CUDOWNIE!

0

@gorgota ty robisz kukuryku na patyku?

1

Kupię komputer do 5k na raty zero procent. Oferty PW, ewentualnie wymienię za koziki +8 sr 52 (nie robiłem na +9 bo złodziej kowal uda że spalił a odda handlarze za poty)

0

@FcPortoFan1999 już po 12 to dawaj

0

@RobiS nigdy w życiu, brzydzę się tego napoju

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, także trzeba pić żeby żyć

0

@FcPortoFan1999 taka cieplutka mhmm mniam, smaki od samego południa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?