12

Dziś #MuremZaDortmundem, pięknie by było zobaczyć radość Reusa i łzy Viniciusa

0

Producenci pralek powinni pisać że ich sprzęt po praniu pobiera marżę w postaci skarpetki

1

@Sysia11 przecież wywiady możesz pomijac, a to jak czasem się na siłę traci gole w 24 to już dramat

0

Czy w wiedźminie 3, jak zacznę nową grę plus, będę musiał od nowa zbierać karty do gwinta, czy to co zebrałem w poprzedniej rozgrywce, zostanie w moim ekwipunku?

0

@jacobFCB w kariere się jeszcze dało pograć w te Fify na PS4 ale te wersje na ps5 to jakiś idiota robił

2

Ta fifa 24 to taki niegrywalny syf, nawet w karierze się człowiek denerwuje

1

@kosiarz92 jasne pełne w niewymiennej butelce

1

Dobra, wjeżdża zimna Łomża w butelce, trzeba zrobić w końcu coś pożytecznego

0

Miał tu ktoś naciągnięty, naderwany mięsień brzucha?

0

@Kozinho. nie chce mi się w to wierzyć

3

Jest niedziela to trzeba się budzić o 5 rano xD tragedia

0

@Kozinho. panie dietę muszę w tygodniu trzymać xD

0

Nie spodziewałam się że Lech free jest taki dobry

0

@ArcziArtt perełkę chmielowa uwielbiam:D a jest perła zero?

1

Zostanę zjedzony przez niektórych tutaj ale muszę zapytać, które piwo bezalkoholowe ogólnodostępne najbardziej przypomina smak piwa zwykłego?

0

Jest tu jakiś gracz rdr online?

2

Jak to na wojence ładnie, kiedy komuś łeb odpadnie, będzie gulasz, będzie zupa, nie ma co marnować trupa!

0

@sintesox obstawiam ze za 10 lat za całokształt niestety męczennik będzie wyżej stawiany od Neymara

0

@TR3YWAY a dziś akurat nie, to pewnie wieczorem

0

Po porannym treningu człowiek od razu się lepiej czuje

0

Ja pier..... patrzę na wynik Realu i nie wierzę... Przecież te ligi mistrzów są im po prostu pisane

0

@norbi77 on przyszedł listopad 2021

0

Chyba muszę uciekać gdzieś na wyspy bo słońce mnie irytuje xD

0

Ile trzeba dać za alkomat któremu można zaufać w 100%?

0

@Stasiu84 pytanie czy to nazwać problemem? xD

0

@Volk gdzie ty tu miałeś czystego gola?

1

@clyde z tych powtórek się nie da ocenić czy przekroczyła linię

1

Nic nie cieszy tak jak dobra pompa na treningu

0

@Lordzi sam Pep powiedział że nigdy nie wróci do Barcelony jak trener pierwszej drużyny

11

Nie ma to jak kolejny poranek po kompromitacji w Lidze Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?