LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Dziś #MuremZaDortmundem, pięknie by było zobaczyć radość Reusa i łzy Viniciusa
0
Producenci pralek powinni pisać że ich sprzęt po praniu pobiera marżę w postaci skarpetki
1
@Sysia11 przecież wywiady możesz pomijac, a to jak czasem się na siłę traci gole w 24 to już dramat
0
Czy w wiedźminie 3, jak zacznę nową grę plus, będę musiał od nowa zbierać karty do gwinta, czy to co zebrałem w poprzedniej rozgrywce, zostanie w moim ekwipunku?
0
@jacobFCB w kariere się jeszcze dało pograć w te Fify na PS4 ale te wersje na ps5 to jakiś idiota robił
2
Ta fifa 24 to taki niegrywalny syf, nawet w karierze się człowiek denerwuje
1
@kosiarz92 jasne pełne w niewymiennej butelce
1
Dobra, wjeżdża zimna Łomża w butelce, trzeba zrobić w końcu coś pożytecznego
0
Miał tu ktoś naciągnięty, naderwany mięsień brzucha?
0
@Kozinho. nie chce mi się w to wierzyć
3
Jest niedziela to trzeba się budzić o 5 rano xD tragedia
0
@Kozinho. panie dietę muszę w tygodniu trzymać xD
0
Nie spodziewałam się że Lech free jest taki dobry
0
@ArcziArtt perełkę chmielowa uwielbiam:D a jest perła zero?
1
Zostanę zjedzony przez niektórych tutaj ale muszę zapytać, które piwo bezalkoholowe ogólnodostępne najbardziej przypomina smak piwa zwykłego?
0
Jest tu jakiś gracz rdr online?
2
Jak to na wojence ładnie, kiedy komuś łeb odpadnie, będzie gulasz, będzie zupa, nie ma co marnować trupa!
0
@sintesox obstawiam ze za 10 lat za całokształt niestety męczennik będzie wyżej stawiany od Neymara
0
@TR3YWAY a dziś akurat nie, to pewnie wieczorem
0
Po porannym treningu człowiek od razu się lepiej czuje
0
Ja pier..... patrzę na wynik Realu i nie wierzę... Przecież te ligi mistrzów są im po prostu pisane
0
@norbi77 on przyszedł listopad 2021
0
Chyba muszę uciekać gdzieś na wyspy bo słońce mnie irytuje xD
0
Ile trzeba dać za alkomat któremu można zaufać w 100%?
0
@Stasiu84 pytanie czy to nazwać problemem? xD
0
@Volk gdzie ty tu miałeś czystego gola?
1
@clyde z tych powtórek się nie da ocenić czy przekroczyła linię
1
Nic nie cieszy tak jak dobra pompa na treningu
0
@Lordzi sam Pep powiedział że nigdy nie wróci do Barcelony jak trener pierwszej drużyny
11
Nie ma to jak kolejny poranek po kompromitacji w Lidze Mistrzów