LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 luzik, domyśliłem się że o niego chodzi:D
0
@Sysia11 chyba pomyliłaś Lionela:P
0
@Herato żenująco to wygląda xD
1
@barcanawieki tylko ratuje wizerunek, nic więcej
0
@FcPortoFan1999 chodzi mi o to że na tik toku też jest gowno o też wartościowe treści jak wszędzie
0
@Lisek nie do końca, jak w następnej kolejce Girona ogra Real to się zrobi ciekawie
0
@FcPortoFan1999 na YouTubie też znajdziesz dobre treści i gówniane
0
@Transu96 ktoś mi oje.al konto, oddaj
2
Kiedyś wywoływało dreszcze, teraz chciałbym znów tam być
1
@sevs dwójka lepsza jak coś
2
@sevs a kojarzysz two worlds?
0
@koziar każdy wie po co tu przyszedłeś...
3
Nie ma to jak odkryć fajna nutkę po kilkunastu latach
1
Jak myślicie, lomza miodowa będzie dobra jak ja podgrzeje? Bo chciałbym jakiego grzańca wypić i nie wiem czy jest sens kombinować
1
@Luciano99 nie zawsze, ostatni miesiąc lucek
1
@HighestInTheRoom to się okaże, jak nie będzie dobrze zapłacone to mogą mnie w odbyt pocałować następnym razem
0
Się pracowało prawie cały miesiąc 6 dni w tygodniu to wolny weekend można przechorować na spokojnie
0
@FcPortoFan1999 daj namiary bo wszystkich dilerów z dzielni wyzamykali
0
@July_6_BcN tabletka tak fajnie zadziała?
1
@Dasty dokładnie, przecież Leo to była bestia wtedy
0
@July_6_BcN to spray do nosa?
1
@Gwyn próbowałem tak kiedyś palcem jak miałem zatwardzenie i nie pomoglo
0
@FcPortoFan1999 koksem?
0
@LM10GOAT może i człowiek wziąłby jakieś pieniądze ale w głębi duszy zawsze byłaby niechęć do białych barw:P
0
@Dasty na tik toku często się pojawiają komu Messi ,,ukradł '' złota piłkę w danym roku, najbardziej rozwala to że Neymar w 2015 powinien dostać
0
Ciekawe noce się szykują, zatkany nos i jednocześnie cieknący katar
0
@jacobFCB o co chodzi?
0
@VegetaPolska na jakim sprzęcie to ogrywasz? Edit: a dobra nie popatrzyłem dobrze, widzę że ps5
3
@VegetaPolska najlepsza gra w historii, niesamowite przeżycie
3
@KamQiX ja na PC w początkiem grudnia skończyłem 100%, ponad 240h grania