0

@Sysia11 luzik, domyśliłem się że o niego chodzi:D

0

@Sysia11 chyba pomyliłaś Lionela:P

0

@Herato żenująco to wygląda xD

1

@barcanawieki tylko ratuje wizerunek, nic więcej

0

@FcPortoFan1999 chodzi mi o to że na tik toku też jest gowno o też wartościowe treści jak wszędzie

0

@Lisek nie do końca, jak w następnej kolejce Girona ogra Real to się zrobi ciekawie

0

@FcPortoFan1999 na YouTubie też znajdziesz dobre treści i gówniane

0

@Transu96 ktoś mi oje.al konto, oddaj

2

Kiedyś wywoływało dreszcze, teraz chciałbym znów tam być

1

@sevs dwójka lepsza jak coś

2

@sevs a kojarzysz two worlds?

0

@koziar każdy wie po co tu przyszedłeś...

3

Nie ma to jak odkryć fajna nutkę po kilkunastu latach

1

Jak myślicie, lomza miodowa będzie dobra jak ja podgrzeje? Bo chciałbym jakiego grzańca wypić i nie wiem czy jest sens kombinować

1

@Luciano99 nie zawsze, ostatni miesiąc lucek

1

@HighestInTheRoom to się okaże, jak nie będzie dobrze zapłacone to mogą mnie w odbyt pocałować następnym razem

0

Się pracowało prawie cały miesiąc 6 dni w tygodniu to wolny weekend można przechorować na spokojnie

0

@FcPortoFan1999 daj namiary bo wszystkich dilerów z dzielni wyzamykali

0

@July_6_BcN tabletka tak fajnie zadziała?

1

@Dasty dokładnie, przecież Leo to była bestia wtedy

0

@July_6_BcN to spray do nosa?

1

@Gwyn próbowałem tak kiedyś palcem jak miałem zatwardzenie i nie pomoglo

0

@FcPortoFan1999 koksem?

0

@LM10GOAT może i człowiek wziąłby jakieś pieniądze ale w głębi duszy zawsze byłaby niechęć do białych barw:P

0

@Dasty na tik toku często się pojawiają komu Messi ,,ukradł '' złota piłkę w danym roku, najbardziej rozwala to że Neymar w 2015 powinien dostać

0

Ciekawe noce się szykują, zatkany nos i jednocześnie cieknący katar

0

@jacobFCB o co chodzi?

0

@VegetaPolska na jakim sprzęcie to ogrywasz? Edit: a dobra nie popatrzyłem dobrze, widzę że ps5

3

@VegetaPolska najlepsza gra w historii, niesamowite przeżycie

3

@KamQiX ja na PC w początkiem grudnia skończyłem 100%, ponad 240h grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?