3

@Deeespacito ta nowa wygląda jak w jakims slow motion xD

2

@macio_944 najcudowniejsze dzieło w historii gamingu i nic tego nie przebije

0

,,Nieważne jak bardzo próbujesz, od przeszłości i tak nie uciekniesz''

6

Nie rozumiem jak można w czymś takim chodzić

2

@Lola120 w czwartek się przekonasz ze nie warto bylo czekać:D

1

@Prorokk Peja to król polskiego rapu

0

@FcPortoFan1999 u mnie snieg sypie, normalnie biało się zrobiło tylko wszystko topnieje bo na plusie

0

@Szreko mezokracja, pełen pokus, żeby nie było, te stare numery to był rap

0

@FcPortoFan1999 no można tak powiedzieć

0

@FcPortoFan1999 ja bym miał ale garage cytrynowy wleciał i jest git

1

@Rust_Cohle ważne że prosto z serca

2

@mrboom inaczej pan będzie gęgał jak pana podsuszy

2

Wszystkiego najgorszego w nowym roku sąsiady

0

@FcPortoFan1999 pewnie w dt żeby nie wydawać hajsu na ulepki

0

@clyde ja nie gralem w żadna a chyba ta najnowsza jest za darmo na epicu

0

Saints row to spoko gra?

1

@TheNekro94 a ten kredyt 2% to dla małżeństw jest tylko?

0

Jak myślicie, przez to że minimalna krajowa tak idzie do góry od nowego roku, to ceny wynajmu mieszkan mogą pójść do góry?

3

Miodowe lata to GOAT https://vm.tiktok.com/ZGeYx9HHg/

0

@TR3YWAY czasu nikt nie zwroci

2

@TR3YWAY no tak ale zapłacić za to z 40zl i oglądać takie coś to żenada

0

Teraz zobaczyłem co natanek odwalił wczoraj, pozdrowienia dla tych co to wykupili xDD

1

Kawa rozpuszczalna pomieszana z kakao top!

0

@VegetaPolska Spectre to moje top3, Alone też fajne ale Alone Pt2 jest zaraz po Darkside

2

@FCBMati10 Ignite super

1

@Nonameforlife nie piłem: D

0

@agaFCB też uwielbiam, w sumie przez tą piosenkę chyba poznałem Alana Walkera

0

Najlepszy numer Alana Walkera według was? Dla mnie Darkside

0

@Rewolucja123 i dobrze, bo chłopak by obrósł w piórka a la bamba nie chce żeby odleciał

2

Fajny numer Kękę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?