LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deeespacito ta nowa wygląda jak w jakims slow motion xD
2
@macio_944 najcudowniejsze dzieło w historii gamingu i nic tego nie przebije
0
,,Nieważne jak bardzo próbujesz, od przeszłości i tak nie uciekniesz''
6
Nie rozumiem jak można w czymś takim chodzić
2
@Lola120 w czwartek się przekonasz ze nie warto bylo czekać:D
1
@Prorokk Peja to król polskiego rapu
0
@FcPortoFan1999 u mnie snieg sypie, normalnie biało się zrobiło tylko wszystko topnieje bo na plusie
0
@Szreko mezokracja, pełen pokus, żeby nie było, te stare numery to był rap
0
@FcPortoFan1999 no można tak powiedzieć
0
@FcPortoFan1999 ja bym miał ale garage cytrynowy wleciał i jest git
1
@Rust_Cohle ważne że prosto z serca
2
@mrboom inaczej pan będzie gęgał jak pana podsuszy
2
Wszystkiego najgorszego w nowym roku sąsiady
0
@FcPortoFan1999 pewnie w dt żeby nie wydawać hajsu na ulepki
0
@clyde ja nie gralem w żadna a chyba ta najnowsza jest za darmo na epicu
0
Saints row to spoko gra?
1
@TheNekro94 a ten kredyt 2% to dla małżeństw jest tylko?
0
Jak myślicie, przez to że minimalna krajowa tak idzie do góry od nowego roku, to ceny wynajmu mieszkan mogą pójść do góry?
3
Miodowe lata to GOAT https://vm.tiktok.com/ZGeYx9HHg/
0
@TR3YWAY czasu nikt nie zwroci
2
@TR3YWAY no tak ale zapłacić za to z 40zl i oglądać takie coś to żenada
0
Teraz zobaczyłem co natanek odwalił wczoraj, pozdrowienia dla tych co to wykupili xDD
1
Kawa rozpuszczalna pomieszana z kakao top!
0
@VegetaPolska Spectre to moje top3, Alone też fajne ale Alone Pt2 jest zaraz po Darkside
2
@FCBMati10 Ignite super
1
@Nonameforlife nie piłem: D
0
@agaFCB też uwielbiam, w sumie przez tą piosenkę chyba poznałem Alana Walkera
0
Najlepszy numer Alana Walkera według was? Dla mnie Darkside
0
@Rewolucja123 i dobrze, bo chłopak by obrósł w piórka a la bamba nie chce żeby odleciał
2
Fajny numer Kękę