0

@4drian0 no właśnie bo nie chce symulatorów a w rdr2 mogło mi to sprawiać taka radość bo uwielbiam ten świat i klimat

1

@VegetaPolska ja ogralem Odysseye a teraz gram w Valhalle, ale takie czyszczenie mapy w porównaniu do rdr2 nie ma podjazdu

0

@marcin62 jakoś nie mogę się do tego przekonać

1

Szkoda że nie ma drugiej takiej gry jak RDR2. Mam na myśli że można spędzić wiele godzin na takie poboczne zadania typu polowanie, łowienie itp i się dobrze przy tym bawiąc

2

@MesQueUnClub96 czyli już nie jesteś chory xD żenada ale musiałem

0

@Zip wiesz ze czasem ktoś sobie może z tym nie poradzić?

3

Będzie tego! Będzie tego! Będzie tego!

0

@Rust_Cohle ciekawe czy ten cały eripe ma pojęcie o życiu w biedzie i patologii

0

@Mario96w może telefon uposledzony, nigdy więcej samsunga za 1000zl

0

@Mario96w ale czasem się nie da:/

0

@inoks jak dodałem ten post to po sekundzie pomyślałem że ktoś napisze komentarz w tym stylu xD

0

Macie czasem tak że wchodzicie na ramble i nie możecie dojść do gorących bo się sama rozwija?

3

@MichuZ44 nie słyszałem o takiej tradycji i nie chciałbym w tym uczestniczyć

0

@marcin62 ahh ten e-mail założony do konta w metinie z 15 lat temu, do dziś ze mną jest

0

Ciekawe czy w tym roku przemowie ludzkim głosem

0

@MichuZ44 może był już 3 razy na silowni i się poczul jak Bóg

1

@Messibestplayerintheworld już mam 3, to szybko zniknie

0

@VegetaPolska a dłuższe niż 1? Jedynkę skończyłem chyba w 12h

0

@Messibestplayerintheworld @VegetaPolska długo się będę mógł nacieszyć śniegiem czy szybko mija?

2

@MesQueUnClub_87 niedawno kupiłem sernika z rodzynkami i stwierdziłem że obydwa są top

0

@Messibestplayerintheworld a to przez całą gre jest snieg?

0

@Messibestplayerintheworld początek zajebisty:D

1

Czas rozpocząć mafię 2, mam nadzieję że chociaż w jakimś stopniu będzie dobra jak pierwsza część

1

No nie ma opcji żebym pospał dłużej niż do 5.30 nawet na wolnym

0

@tadzik447 tadek, gonisz gorzej na skrzydle niż raphinha

0

Znienawidziłem święta, chyba najgorszy okres w roku

0

Wszyscy ludzie co się zajmują piłka nożna w Barcelonie powinni zostać wy..... z klubu

4

@DonCarletto może dying light?

0

@P33ck ja sobie powiedziałem że od poniedziałku przechodzę na dietę tylko nie był to nowy rok i tak schudłem 25kg

12

@zmiter912576 możesz mi wysłać bo moje się trochę wygniotly i nie są takie wygodne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?