LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 no właśnie bo nie chce symulatorów a w rdr2 mogło mi to sprawiać taka radość bo uwielbiam ten świat i klimat
1
@VegetaPolska ja ogralem Odysseye a teraz gram w Valhalle, ale takie czyszczenie mapy w porównaniu do rdr2 nie ma podjazdu
0
@marcin62 jakoś nie mogę się do tego przekonać
1
Szkoda że nie ma drugiej takiej gry jak RDR2. Mam na myśli że można spędzić wiele godzin na takie poboczne zadania typu polowanie, łowienie itp i się dobrze przy tym bawiąc
2
@MesQueUnClub96 czyli już nie jesteś chory xD żenada ale musiałem
0
@Zip wiesz ze czasem ktoś sobie może z tym nie poradzić?
3
Będzie tego! Będzie tego! Będzie tego!
0
@Rust_Cohle ciekawe czy ten cały eripe ma pojęcie o życiu w biedzie i patologii
0
@Mario96w może telefon uposledzony, nigdy więcej samsunga za 1000zl
0
@Mario96w ale czasem się nie da:/
0
@inoks jak dodałem ten post to po sekundzie pomyślałem że ktoś napisze komentarz w tym stylu xD
0
Macie czasem tak że wchodzicie na ramble i nie możecie dojść do gorących bo się sama rozwija?
3
@MichuZ44 nie słyszałem o takiej tradycji i nie chciałbym w tym uczestniczyć
0
@marcin62 ahh ten e-mail założony do konta w metinie z 15 lat temu, do dziś ze mną jest
0
Ciekawe czy w tym roku przemowie ludzkim głosem
0
@MichuZ44 może był już 3 razy na silowni i się poczul jak Bóg
1
@Messibestplayerintheworld już mam 3, to szybko zniknie
0
@VegetaPolska a dłuższe niż 1? Jedynkę skończyłem chyba w 12h
0
@Messibestplayerintheworld @VegetaPolska długo się będę mógł nacieszyć śniegiem czy szybko mija?
2
@MesQueUnClub_87 niedawno kupiłem sernika z rodzynkami i stwierdziłem że obydwa są top
0
@Messibestplayerintheworld a to przez całą gre jest snieg?
0
@Messibestplayerintheworld początek zajebisty:D
1
Czas rozpocząć mafię 2, mam nadzieję że chociaż w jakimś stopniu będzie dobra jak pierwsza część
1
No nie ma opcji żebym pospał dłużej niż do 5.30 nawet na wolnym
0
@tadzik447 tadek, gonisz gorzej na skrzydle niż raphinha
0
Znienawidziłem święta, chyba najgorszy okres w roku
0
Wszyscy ludzie co się zajmują piłka nożna w Barcelonie powinni zostać wy..... z klubu
4
@DonCarletto może dying light?
0
@P33ck ja sobie powiedziałem że od poniedziałku przechodzę na dietę tylko nie był to nowy rok i tak schudłem 25kg
12
@zmiter912576 możesz mi wysłać bo moje się trochę wygniotly i nie są takie wygodne