2

Ale śniegu nasypało, pewnie na okres świąteczny przyjdzie wiosna xD

0

Wiecie może czy ten urlop z powodu siły wyższej można wypisac tydzień wcześniej?

3

@Benz ale jakby Barcelona nie zdobyła pierwszego miejsca w takiej grupie to byłby po prostu skandal

0

@Lionel_Messi10 możesz przybliżyć sytuację o co chodzi?

0

To ja, narcyz się nazywam

0

Lubie chodzić Knackiem i rozdupcać

0

0

@MesQueUnClub_87 chciałbym porównanie z Odyssey:D

0

@MesQueUnClub_87 to jest porównanie Origins do Odyssey tak?

0

@pete dlc nie ukończyłem bo już mi się znudziło ale to była kwestia może 4h:D a tak to cała mapa odkryta wszystkie pytajniki zrobione i misję poboczne, pomijając te które się pojawiają parę razy

0

AC Origins o ile jest krótszy od Odyssey? W tej drugiej miałem prawie 130h rozegrane to ile można się spodziewać w Origins?

0

@Faro podobno są jakieś podkładki chłodzące xD

0

@Faro szkoda że z takiego powodu nie udało Ci się skończyć

3

jak nie kochac tej gry? https://zapodaj.net/plik-9fAg4HL5gq

0

Typowi musial wejść pewnie gol życia xD

0

Lewandowski top

3

Lewandowski chce dryblować i patrzy na piłkę xD

1

Dobra, Vamos Barca po 1pkt!

2

Hoohland to jest pyszne

6

@Rust_Cohle ja grałem tylko w 3, może i nie wszystko wiedziałem ale grało się zacnie

0

1

@Emhyr
Falcao
Henry
Lampard
Suarez
Petr Cech

0

@Neymar0d z tego co wyczytałem to 1 tabletka 11.25 witanolidow to spoko?

1

@Lionel_Messi10 chce żebym się zalogował xD

0

@baryn jak to sprawdzić?

1

@Lionel_Messi10 na fejsa nie wchodzę panie

1

@Lionel_Messi10 wódkie i serdelowe to weekend proszę pana

2

@Barcasub no nie zaprzecze

1

450mg ashwagandhy na dzień to spoko? W kapsułkach jak coś

0

Wyszukiwarka w steamie to jakieś gowno, nie może wyszukać Mafii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?