LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale śniegu nasypało, pewnie na okres świąteczny przyjdzie wiosna xD
0
Wiecie może czy ten urlop z powodu siły wyższej można wypisac tydzień wcześniej?
3
@Benz ale jakby Barcelona nie zdobyła pierwszego miejsca w takiej grupie to byłby po prostu skandal
0
@Lionel_Messi10 możesz przybliżyć sytuację o co chodzi?
0
To ja, narcyz się nazywam
0
Lubie chodzić Knackiem i rozdupcać
0
@MesQueUnClub_87 dzięki
0
@MesQueUnClub_87 chciałbym porównanie z Odyssey:D
0
@MesQueUnClub_87 to jest porównanie Origins do Odyssey tak?
0
@pete dlc nie ukończyłem bo już mi się znudziło ale to była kwestia może 4h:D a tak to cała mapa odkryta wszystkie pytajniki zrobione i misję poboczne, pomijając te które się pojawiają parę razy
0
AC Origins o ile jest krótszy od Odyssey? W tej drugiej miałem prawie 130h rozegrane to ile można się spodziewać w Origins?
0
@Faro podobno są jakieś podkładki chłodzące xD
0
@Faro szkoda że z takiego powodu nie udało Ci się skończyć
3
jak nie kochac tej gry? https://zapodaj.net/plik-9fAg4HL5gq
0
Typowi musial wejść pewnie gol życia xD
0
Lewandowski top
3
Lewandowski chce dryblować i patrzy na piłkę xD
1
Dobra, Vamos Barca po 1pkt!
2
Hoohland to jest pyszne
6
@Rust_Cohle ja grałem tylko w 3, może i nie wszystko wiedziałem ale grało się zacnie
0
Robil ktoś placki ziemniaczane w piekarniku w ten sposób? https://smaker.pl/przepisy-dania-glowne/przepis-placki-ziemniaczane-z-piekarnika,1928591,smaker.html
1
@Emhyr
Falcao
Henry
Lampard
Suarez
Petr Cech
0
@Neymar0d z tego co wyczytałem to 1 tabletka 11.25 witanolidow to spoko?
1
@Lionel_Messi10 chce żebym się zalogował xD
0
@baryn jak to sprawdzić?
1
@Lionel_Messi10 na fejsa nie wchodzę panie
1
@Lionel_Messi10 wódkie i serdelowe to weekend proszę pana
2
@Barcasub no nie zaprzecze
1
450mg ashwagandhy na dzień to spoko? W kapsułkach jak coś
0
Wyszukiwarka w steamie to jakieś gowno, nie może wyszukać Mafii