1

@FanBarcYxD panie ja serdelowa jem to moja ulubiena jest

13

Nigdy w życiu nie jadłem Drwala

1

@bartas97 ja mam oled i gry pięknie wyglądają. Podobno jest duża różnica między qled a oled

2

Zrobiłby se co ale nie ma co

1

@maroon a patafiany chcą zlikwidować gotowke

4

@macio_944 tak tu był faul, nie ma co dyskutować

0

Karny na Felixie powinien być według was? Bo tak na szybko popatrzyłem na powtórkę bo meczu nie oglądałem

1

@koksik2700 ostatnio ni na tik toku wyskoczyło https://vm.tiktok.com/ZGJEbEHNu/

2

Rozumiałbym jakby porównywał do Ronaldo ale do Mbappe? Gość jeszcze ligi mistrzów nie wygrał

2

@DonCarletto o tak, dokladnie

0

@Danny Gaucho chodzę po tik toku i ogólnie są filmiki o tym że Messi w tym roku ukradnie złota piłkę Haalandowi tak jak między innymi ukradł Neymarowi w 2015 xD

6

Ale mnie rozwalają ludzie co mówią że Neymar bardziej zasługiwał na złota piłkę od Messiego w 2015 roku

0

@Firestone tu widać że Carlo ma dosyć jego zachowania, ciekawe co tak na prawdę o nim myśli

0

Tak tylko patrze

0

Zycie to gowno:D

5

Brawo kur... brawo

0

A Lewandowski przyjmie wkoncu normalnie piłkę

1

Kurrr po co dawał tego Romeu

1

Nie wiem co ma oznaczać tą zmiana xD

1

Ale zapier..Lil oO

1

Przecież ta piłka się nie odbiła bezpośrednio od nogi w rękę chyba

9

Co tam przytrzymał Arajuo...

1

Ale mnie wkur... Vinicjusz

1

Jeeeest Ilkay Gundogan!!!

0

@PatrykBarca to się nadrabia xD

0

@Lola120 przyjdź na 19 po meczu:)

0

@Squer_FCB ja właśnie mam jakieś czarne wizję

0

@PrinceOfMind rozwala mnie to, albo sobota 16 albo niedziela 21, jakby ku... w sobotę o 21 komuś nie pasowało

0

Co chłop zrobił xD

1

Ja dobrze widziałem? Na banerze reklamowym był Dawid Podsiadło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?