LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FanBarcYxD panie ja serdelowa jem to moja ulubiena jest
13
Nigdy w życiu nie jadłem Drwala
1
@bartas97 ja mam oled i gry pięknie wyglądają. Podobno jest duża różnica między qled a oled
2
Zrobiłby se co ale nie ma co
1
@maroon a patafiany chcą zlikwidować gotowke
4
@macio_944 tak tu był faul, nie ma co dyskutować
0
Karny na Felixie powinien być według was? Bo tak na szybko popatrzyłem na powtórkę bo meczu nie oglądałem
1
@koksik2700 ostatnio ni na tik toku wyskoczyło https://vm.tiktok.com/ZGJEbEHNu/
2
Rozumiałbym jakby porównywał do Ronaldo ale do Mbappe? Gość jeszcze ligi mistrzów nie wygrał
2
@DonCarletto o tak, dokladnie
0
@Danny Gaucho chodzę po tik toku i ogólnie są filmiki o tym że Messi w tym roku ukradnie złota piłkę Haalandowi tak jak między innymi ukradł Neymarowi w 2015 xD
6
Ale mnie rozwalają ludzie co mówią że Neymar bardziej zasługiwał na złota piłkę od Messiego w 2015 roku
0
@Firestone tu widać że Carlo ma dosyć jego zachowania, ciekawe co tak na prawdę o nim myśli
0
Tak tylko patrze
0
Zycie to gowno:D
5
Brawo kur... brawo
0
A Lewandowski przyjmie wkoncu normalnie piłkę
1
Kurrr po co dawał tego Romeu
1
Nie wiem co ma oznaczać tą zmiana xD
1
Ale zapier..Lil oO
1
Przecież ta piłka się nie odbiła bezpośrednio od nogi w rękę chyba
9
Co tam przytrzymał Arajuo...
1
Ale mnie wkur... Vinicjusz
1
Jeeeest Ilkay Gundogan!!!
0
@PatrykBarca to się nadrabia xD
0
@Lola120 przyjdź na 19 po meczu:)
0
@Squer_FCB ja właśnie mam jakieś czarne wizję
0
@PrinceOfMind rozwala mnie to, albo sobota 16 albo niedziela 21, jakby ku... w sobotę o 21 komuś nie pasowało
0
Co chłop zrobił xD
1
Ja dobrze widziałem? Na banerze reklamowym był Dawid Podsiadło?