0

Piliście to tyskie od kanału sportowego 4,6%? Bo w dino promocja 4+4 xD

0

@Kalipso dzięki

0

Jak chce pograć w cyberpunka na ps5 to wystarczy ze kupię wersję ps4 i będzie dostępny upgrade?

0

@Rl9k1nG która dokładnie?

1

Horda w tartaku w days gone jest wysmienita

0

@Uukasz_93 w Barcelonie ten problem jest od paru lat

1

Dobra idę grać elo

0

Kosmiczne strzały

0

@Albatros nazwiska sa

2

Yamal za brazola

4

Wszystko w bramkarza

1

Czasem mają fajne pozycje do strzału z dystansu i nie strzelają a teraz co to miało być?

3

Ładnie Raphinha ładnie

1

Ludzie są i nie będą nigdy lepsi

1

Małą wojnę w sobie mieć.

1

Pewnie Olejnik będzie bardziej hejtowany niż aktorek

1

Komentarz usunięty

1

Ciekawe ile dają od otrzymanego ciosu, szukam roboty jak coś

2

@Dertinho ale w tym środowisku ma większe wsparcie

4

@koziar niby tak ale dostać na dziurę za grube pieniądze od Tomka Adamka to spoko sprawa xD

1

@ViscaelBarca2007 bo dostał ciecia do bicia, mimo wszystko Polak sie potrafi bic

1

@rayqi oglądałeś fame od jedynki?

4

Marcon chce walczyć z Szeligą xD

5

Szeliga ma twardy łeb

1

@ViscaelBarca2007 ale jak walczy gość 170cm na 185 to jaki to sens? xD

1

Czemu na tej gali w w sumie nie ma MMA?

1

@tomek8756 Natan Marcon powinien zostać usunięty

4

@PatrychoO Marcon tez swoim zachowaniem pracuje na ten tytuł xD

2

Zeszmacenie totalne

3

Pierwszy raz się tak cieszę z wygranej Polaka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?