LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marcon chyba trenował z Tysonem xD
1
@NeKenI w tygodniu 21 w weekend 1-3 w nocy
1
Ferrari chyba czuje ciężki nokaut ułoma Marconia xD
2
@626 ja myślałem że to w mma będzie
4
Zawiodłem się na Koro
1
@Rl9k1nG swoją barkę pozostawiam na brzegu
1
@AllBundy panie po co mam to zrzucać? Więcej się zmieści
1
@AllBundy po profilowym widzę że przystojniak jesteś
4
Robiłem krokiety i zostało mi farszu kapusty kiszonej z pieczarkami, położyłem na chleb, dodałem sera i wrzuciłem do piekarnika, wyszło top:D
1
@AllBundy jak ktoś jest ulany jak świnie, zacznie cwiczyc i schudnie to twarz się bardzo może poprawić
0
@LaLigaPD w tym wkoncu będzie single czy tylko multi?
0
One last train...
0
@PawkoFCB jakby to nie było gta 6 to ludzie by ich za jaja powiesili xD
0
@bartekvisca przez to że nikt tego nie chce, ludzie nie mogą samochodem wyjechać xD
0
@Luciano99 wracaj na swoją wulkanizację i powiedz swojej siostrze ze prostytucja to zła droga
0
@Derean może i tak, ale ludzie nie moga wyjechać z pobocznych dróg samochodem bo tak zasypane:)
0
Fajnych czasów doczekaliśmy, ludzie zarabiają przez klikanie w internecie a nie ma komu dróg odśnieżać, dojdzie do samozniszczenia kiedyś
0
Help a blind men
0
Ktoś wie gdzie znaleźć w rdr2 ozdobę z pióra sowy? Nie mogę w necie znaleźć
0
@AllBundy nie o to mi chodzi
3
Ale bym zobaczył jeszcze chociaż jeden mecz Messiego w Barcelonie
0
@jacobFCB ty mówisz o używanej konsoli tak?
0
You take myself you take myself control
0
@Transu96 ja się ku... nawet zalogować nie moge
4
@VegetaPolska bo gry na telefon to dno
0
Takie mecze jak Barca vs Atletico powinny lecieć o 23 w niedzielę, 21 to za wczas a gdyby się odbył w sobotę to już by była totalna zenada
0
Je... epic games, sobota wieczór i oczywiście awaria
0
Pijmy bo się sciemnia
0
@Krzysztof1987 panie to rdr2, żeby więcej było widać to musiałbym chyba screena z komputera na telefon przerzucić
0
Nie wiem jak wy ale ja poranek zaczynam w ten sposob https://zapodaj.net/plik-6wMyJVmkQM