LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Red dead redmption 2 ukonczone na 100%. https://zapodaj.net/plik-zrWZlWXZfL
Prawie 250 godzin. Oczywiście traper i paser też zrobiony na full
0
@VegetaPolska Oki dzieki
0
@VegetaPolska można podłączyć pada z ps5?
1
@FcPortoFan1999 powiem Ci więcej, zacznie się 2024...
2
@FcPortoFan1999 i 2 tygodnie do sylwestra
0
@Azrik bramkarz się spisał? xD to leciało prosto w niego
1
@tbas ale to było odnośnie Messiego, Suareza i Neymara
1
Xavi sobie teraz śpiewa Sanah ,,Mam zielone, światło mam zielone i bioderka i w prawo i cześć, co gadają pal sześć''
0
Ale oczywiście złe przyjęcie w ostatniej akcji, znowu...
1
Jaki sens podania Cancelo?
0
@626 nie poleci
2
Gooool goool!!! a nie czekaj...
0
Raphinha hassa z coraz większą swoboda xD
0
@szymek029 nie będzie bo nie będzie zwycięstw
2
De Jong pod Guardiola byłby TOP1
2
@BarcaToSensZycia dla Raphinhi dostawienie nogi to wyzwanie
1
Ej oni zrobili dobra akcje, zapisujcie w kalendarzu
0
Przy takiej grupie jaka mieliśmy w LM porządny trener dałby odpocząć podstawowym piłkarzom
0
Ostatni raz kurde jego mac wyłączam grę przez mecz Barcy póki to tak wygląda
0
@Gaz nie ile są warte a ile wydal, Koeman nie miał takiej możliwości
0
@Gaz Lewy 40, Raphinha 60?
0
Ciekawe jakby grała Barca Koemana jakby dostał transfery tyle warte co Xavi
3
Co to kurrr było? Brazol niech wypier.....
4
Oni momentami wyglądają jakby grali pod zwolnienie Xaviego
0
@karszun a da się w valhalli skakać z każdej wysokości i nie zabijać? W odyssey tak się dalo
1
Gameplay w Valhalli jest taki drewniany w porównaniu do Odyssey
0
Orientuje się ktoś ile mniej więcej może potrwać bitwa o południe?
0
@BirdexGrimes psg na 5 zakończy?
0
@SeWo77 w weekend się odezwę i powiem ci jak żyć
0
@wojtekfcb79 tu wyszło 1.99 za puszkę a ja lubię takie piwa do 5%