17

Red dead redmption 2 ukonczone na 100%. https://zapodaj.net/plik-zrWZlWXZfL
Prawie 250 godzin. Oczywiście traper i paser też zrobiony na full

0

@VegetaPolska Oki dzieki

0

@VegetaPolska można podłączyć pada z ps5?

1

@FcPortoFan1999 powiem Ci więcej, zacznie się 2024...

2

@FcPortoFan1999 i 2 tygodnie do sylwestra

0

@Azrik bramkarz się spisał? xD to leciało prosto w niego

1

@tbas ale to było odnośnie Messiego, Suareza i Neymara

1

Xavi sobie teraz śpiewa Sanah ,,Mam zielone, światło mam zielone i bioderka i w prawo i cześć, co gadają pal sześć''

0

Ale oczywiście złe przyjęcie w ostatniej akcji, znowu...

1

Jaki sens podania Cancelo?

0

@626 nie poleci

2

Gooool goool!!! a nie czekaj...

0

Raphinha hassa z coraz większą swoboda xD

0

@szymek029 nie będzie bo nie będzie zwycięstw

2

De Jong pod Guardiola byłby TOP1

2

@BarcaToSensZycia dla Raphinhi dostawienie nogi to wyzwanie

1

Ej oni zrobili dobra akcje, zapisujcie w kalendarzu

0

Przy takiej grupie jaka mieliśmy w LM porządny trener dałby odpocząć podstawowym piłkarzom

0

Ostatni raz kurde jego mac wyłączam grę przez mecz Barcy póki to tak wygląda

0

@Gaz nie ile są warte a ile wydal, Koeman nie miał takiej możliwości

0

@Gaz Lewy 40, Raphinha 60?

0

Ciekawe jakby grała Barca Koemana jakby dostał transfery tyle warte co Xavi

3

Co to kurrr było? Brazol niech wypier.....

4

Oni momentami wyglądają jakby grali pod zwolnienie Xaviego

0

@karszun a da się w valhalli skakać z każdej wysokości i nie zabijać? W odyssey tak się dalo

1

Gameplay w Valhalli jest taki drewniany w porównaniu do Odyssey

0

Orientuje się ktoś ile mniej więcej może potrwać bitwa o południe?

0

@BirdexGrimes psg na 5 zakończy?

0

@SeWo77 w weekend się odezwę i powiem ci jak żyć

0

@wojtekfcb79 tu wyszło 1.99 za puszkę a ja lubię takie piwa do 5%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?