LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dubbing w god of war to mistrzostwo. ,,Jesteś je..niety, wiesz o tym?'' xD
0
@Rust_Cohle oczywiście że biorę kasę
0
@FanBarcy22 to gitara
0
@michal26 kulka
0
Nie wiecie czy w żabce będzie ser mozarella?
0
@LjakRoberciik wiedzmin 3 zdecydowanie, zwłaszcza jak dopiero zaczynasz
0
@Krzysztof1987 nie pije tego gówna, piwo kupowalem:D
2
@Rust_Cohle konfidenty jedne
6
@Rust_Cohle zaorane xD
0
@reloaded no nie powiem, niektóre się dobrze trzymają
1
@adi7adi8 panie, to kobita pod 50:D
0
@reloaded a zachowaniem na la bambie to się może zgodzę xd
0
@reloaded uwierz mi że ja baby face'a nie mam:P
0
@tadzik447 co to znaczy poważnie? Że muszę w garniturku jechać na zakupy?
0
@tadzik447 skąd wiesz jak wyglądam? Chyba mój pierwszy psychofan który mnie sledzi
0
@agaFCB może jak jedziesz krotki dystans to ci się nie zdąży nagrzać?
2
Nie ma to jak podchodzić pod trzydziestkę i byc zapytanym o dowod w Lidlu xD
1
@kejdzi mi się pojawiały reklamy o spotkaniach z mamuskami, lek na poprawę jakości nasienia itp a nigdy w to nie wchodziłem
0
@Criss18Barca ja mam Hyper xcloud 2 już ponad 2,5 roku i śmigają dalej
1
Głos dla @Danny Gaucho za statystyki które wrzuca
0
@maroon 0.1mg/dm3 w wydychanym to 0.2 promila we krwi
0
@Lola120 mi jak się nudzi to czasem wsiadam w auto i jeżdżę po okolicznych wioskach
0
@Croocers to jechałeś sama fabule?
0
@Croocers 50 klatek spoko ale jak odpaliłem na ps5 valhalle w trybie jakości i było 30fps to niegrywalne
0
@Emhyr @Hosh ja mam jeszcze ps5 i zastanwia mnie jak duza będzie różnica, a cena na epicu fajna
0
@lajcior ale to chyba nie w każdym, ja kupiłem 2 i nie miałem xD
0
Jest sens grać w cyberpunk na kompie z kartą gtx 1660 procesor Intel i5 9500f 16gb ram? Ładnie to będzie wyglądało przy około 50fpsach?
0
@elBazto na prawdę to tak wygląda na siłowniach po nowym roku? A jak to wiekowo wygląda? Ludzie w różnym wieku czy młodzież?
0
@tomek8756 @Kgorecki2500 tylko nigdy nie wiadomo czy kot ci toksoplazmozy nie sprzeda xD
0
@Rewolucja123 no nie dziwi ale wtedy człowiek nie pomyślał że Barcelona w sumie za niedługo będzie tak wyglądać