3

Dubbing w god of war to mistrzostwo. ,,Jesteś je..niety, wiesz o tym?'' xD

0

@Rust_Cohle oczywiście że biorę kasę

0

@FanBarcy22 to gitara

0

@michal26 kulka

0

Nie wiecie czy w żabce będzie ser mozarella?

0

@LjakRoberciik wiedzmin 3 zdecydowanie, zwłaszcza jak dopiero zaczynasz

0

@Krzysztof1987 nie pije tego gówna, piwo kupowalem:D

2

@Rust_Cohle konfidenty jedne

6

@Rust_Cohle zaorane xD

0

@reloaded no nie powiem, niektóre się dobrze trzymają

1

@adi7adi8 panie, to kobita pod 50:D

0

@reloaded a zachowaniem na la bambie to się może zgodzę xd

0

@reloaded uwierz mi że ja baby face'a nie mam:P

0

@tadzik447 co to znaczy poważnie? Że muszę w garniturku jechać na zakupy?

0

@tadzik447 skąd wiesz jak wyglądam? Chyba mój pierwszy psychofan który mnie sledzi

0

@agaFCB może jak jedziesz krotki dystans to ci się nie zdąży nagrzać?

2

Nie ma to jak podchodzić pod trzydziestkę i byc zapytanym o dowod w Lidlu xD

1

@kejdzi mi się pojawiały reklamy o spotkaniach z mamuskami, lek na poprawę jakości nasienia itp a nigdy w to nie wchodziłem

0

@Criss18Barca ja mam Hyper xcloud 2 już ponad 2,5 roku i śmigają dalej

1

Głos dla @Danny Gaucho za statystyki które wrzuca

0

@maroon 0.1mg/dm3 w wydychanym to 0.2 promila we krwi

0

@Lola120 mi jak się nudzi to czasem wsiadam w auto i jeżdżę po okolicznych wioskach

0

@Croocers to jechałeś sama fabule?

0

@Croocers 50 klatek spoko ale jak odpaliłem na ps5 valhalle w trybie jakości i było 30fps to niegrywalne

0

@Emhyr @Hosh ja mam jeszcze ps5 i zastanwia mnie jak duza będzie różnica, a cena na epicu fajna

0

@lajcior ale to chyba nie w każdym, ja kupiłem 2 i nie miałem xD

0

Jest sens grać w cyberpunk na kompie z kartą gtx 1660 procesor Intel i5 9500f 16gb ram? Ładnie to będzie wyglądało przy około 50fpsach?

0

@elBazto na prawdę to tak wygląda na siłowniach po nowym roku? A jak to wiekowo wygląda? Ludzie w różnym wieku czy młodzież?

0

@tomek8756 @Kgorecki2500 tylko nigdy nie wiadomo czy kot ci toksoplazmozy nie sprzeda xD

0

@Rewolucja123 no nie dziwi ale wtedy człowiek nie pomyślał że Barcelona w sumie za niedługo będzie tak wyglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?