LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patrykl145 mi tak samo
0
@Janas11224 ciekawi mnie to
0
@Kubax96 i co się tam stalo
0
Wytłumaczy mi ktoś co zrobiła ta cała Nikita że ludzie piszą że to od niej się zaczęła ta drama?
0
@PawkoFCB pamiętam te podania z pierwszej gdzie pilka leciała idealnie do przeciwnika
2
@Kapitan hawk to się wydawało taka normą a teraz widać jaki to był geniusz
17
@ChampionLW 400 tysięcy litrów bimbru to dużo
2
@Kapitan hawk tak delikatnie się tęskni, co nie?
0
Nie rozumiem jak można kupić to całe EAFC24 czy ciul wie jak to się nazywa po tym jaką porażką była fifa 23 xD
1
@Luciano99 ty pilnuj swoich ludzi bo ktoś mi podpier..olil koła jak zaparkowałem pod blokiem
2
@Medium ja tam włączam fife 23 xD
0
Odpowiednia porą na odstresowanie się przy fifie
0
@Nazio_87 już z tego wkur... robię błędy ortograficzne
0
@Gappeq ja w to nie gram pierwszy raz ale polowania robię dopiero teraz
0
Ej czemu w rdr2 nie mogę oskurowac wiewiorki o co chodzi?
0
@Gappeq noi ch.j upolowałem a nie mogę oskurowac wiewiorki
0
@KamQiX ubiłem tą bronią królika i piżmaka a kurrrr wiewiorki nie da rady?
0
Kur.... tej wieworki się nie da upolować w rdr2 wale lekkim sztucerem w łeb i cały czas 2 gwiazdki
0
@MesQueUnClub_87 aaa to już było po tym jak wrocil na yt, to mogłem pominąć
0
@MesQueUnClub_87 mimo wszystko były dużo większe patusy, jego zniszczyli przez jedną rozmowę na omegle
0
@Szopenek w sensie u kogo?
0
@Danny Gaucho swego czasu to podobno boxdel promował patostreamy z tego co słyszałem
0
Boxdel jest fajny, w 2018 roku jak Gural był w topce youtuba to go zniszczył a teraz sam jest oskarżony o to samo
0
@Pedri16Future Gural po swojej akcji wrocil i streamowal jakiś czas
0
DeeJayPallaside też jest związany z tą afera że fame mma go usuwa?
0
@Hosh a skóry szybko zaczynają gnić na koniu?
1
@Androchem cóż, natura mnie tak obdarzyła
1
@Androchem do ręki to mogę węża wziac swojego oczywiście
0
@Rust_Cohle bo lubię mięso
0
@Hosh a próbowałeś żeby dalo się bronią palną zdobyć idealna skórę? Bo na yt widziałem jak gość z strzelby zwykłej bez lunety miał z królika idealna...