LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aqqi Haaland ma jeszcze czas a Lewy już u schyłku kariery
1
Patrząc jaka grupa nam się trafiła to Lewy dostał niepowtarzalna szanse żeby podbić ilość goli w LM
0
@pacior95 myślałem nad eden ringiem ale walki takie jak w soulsach zwłaszcza z bossami mi nie wychodzą, ale gra wygląda pięknie. To na ps5 są duże spadki fpsow w eden ringu?
1
Ghost of tsushima w wersji ps4 grając na ps5 wygląda pięknie ale wersja ps5 to już top
3
Chyba wybrali Lewego żeby podbudował pewność siebie xD
1
@MatBac1991 to kwota brutto
0
@wojopancer 17 lat chyba
0
@dv7wisnia no nie wiem czy jak skończę o 23 czteropak to o 5 rano mogę jechać autem
0
@MesQueUnClub_87 @Androchem @dv7wisnia czteropaka na meczu by człowiek wypił a tak to w niedzielę ciężko
2
Zaś mecz w niedzielę... nie można spokojnie browara wypić przy meczu
0
@Puyolex u mnie nigdy nie trwał 2 dni, w tych najgorszych przypadkach to około 18-19 następnego dnia było już git
1
@Bobo25 byłeś kiedyś ma redukcji? Nie zdajesz sobie sprawy jak to pomaga jak się chce schudnąć
1
@koksik2700 a szkoda, Kroniki Myrtany były genialne i myślałem że ten projekt też taki będzie
0
Nie mogę uwierzyć co tu się dzieje xD
0
Ręka gaviego? xD
0
Ale to rozegrali oO szacun
0
@Pawlak1992 on tego nie podal
2
Dobrze ze Lewy dal sobie odebrać piłkę xD
0
Lewandowski co robi xD
0
Yamal to ma celownik jak awp
0
Z taka gra w obronie to my nie mamy co liczyć na awans do ligi europejskiej
6
Gdzie jest Ferran? Ale mnie zaczyna irytować Xavi
0
@konrad1661 na l4 chodzącym teoretycznie możesz chodzić ale tam gdzie to jest konieczne
0
@KamQiX jak już ma l4 wystawione? Edit: źle zrozumiałem, myślałem że jest już na l4
0
@Slazzy to już twój wybór, ryzyk fizyk panie :D
0
@Slazzy jak już pojedziesz to nie wstawiaj żadnych zdjęć xD
0
@konrad1661 to że ktoś ma l4 na którym nie musi leżeć nie znaczy że może jechać na wakacje
4
Nie ma to jak zapierdzielać cały tydzień w upale a w sobotę oglądać burze xD
0
@gumaz gundogan
1
@Gracek10 ja widziałem za dzieciaka Anne Guzik i ta laskę co gra Kingę w pierwszej miłości xd