6

Po co do niego podbiegać, przecież na pewno nie trafi

2

O Cancelo, nie spodziewałem się dzisiaj

15

I ciul nie ma kartki xD

0

@zeko0 jak to zleciało oO

3

Dobrze zrozumiałem ze Gavi ma już 100 meczów w Barcelonie?

0

Że Lewy tego niw trafił xDD

3

Xavi mnie zaczyna wkur... z tym Ferranem

0

Mecz nie miał być o 17.30?

0

@MesQueUnClub_87 nom, tluszcz się zaczął wytapiac

1

@Ptasior kiedyś miałem to samo, w tym roku przestałem lubić lato

2

Szaro, ponuro, chłodno, deszcz, podoba mi się

0

@Cotutajsiedzieje bo może nie lubi?

0

Ciekawe jak się Gimper czuje z tym że dostałby wpierdziel od swojej kobiety:D

0

@IronSanHybrid wiem że z 2 lata temu Kaja brała 150kg na martwy ciąg

0

@IronSanHybrid zastanawia mnie czy miałaby dużo więcej siły od Kai Soboń, dziewczyny Owcy

0

@Tasde siadaj, piwo w lodówce

0

@mekston miastowa

0

@zodiak_10 jakby ci sheeya siadła na twarz to byś inaczej gengał

0

Starcie bab to mogą skipnąć xD

0

@Artysta9 Lionel Messi zdecydowanie

0

Ten hejter co dostanie na łeb to mówi że zacznie się wkoncu przygotowywać do walki

0

Ale taka pani to mogłaby mnie zbadać xD

1

@IronSanHybrid sam się dziwię ze jestem za hejterem xD

1

@IronSanHybrid jedziem z tym śledziem

1

@MesQueUnClub96 czyli ty

1

Ogląda ktoś Fame?

0

@maroon dokładnie, zęby się nie psują

0

@pustynnyaladyn z takiej grupy to bez nich obowiązek wyjść z 1 miejsca

0

@clyde ja tak samo, patrze tylko na oficjalki

0

@MessiTheBesst noi co? To nie zmienia faktu że trafiliśmy praktycznie najsłabsze druzyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?