1

GTA Trilogy Definitive edition za 134zl na steam, dobra cena czy idzie wychaczyć taniej?

0

@ranger3120 hurtem taniej jak coś

2

@ranger3120 amfetamina, mówi to Panu coś?

1

@Herato klubowe MŚ na ostatnim miejscu

1

Czarno to widzę...

0

@Vampir707 karta place jak się gotówka skończy a nie podjechałem akurat do bankomatu wybrać pieniędzy

0

@pt9 no ja rozumiem, że rywalizacja, też to lubię i rozumiałbym jakby to była najnowsza fifa, ale granie na czas w fife, w której zwycięstwo przez granie na czas nic nie daje, jest żałosne.

0

@PawkoFCB czy ja tu pisze o FUT?

0

Komentarz usunięty

0

@pt9 kurrr.. 79 minuta, 3 bramki przewagi i przestarzała fifa, rozumiałbym jakby walczył o tytuł w fifie 23 gdzie może by to coś znaczyło bo się pokonało kogoś dobrego a te starsze fify się włącza dla przyjemnosci

1

Gram sobie sezony online w fife 22. Przegrywam 7:3 i udało mi się zdobyć czwarta bramkę w 79 minucie po czym gość zaczyna grać na czas, niezwykły poziom spi...lenia umysłowego

1

@draxidox o co chodzi dokładnie?

6

Na eleven sport 1 zaczęła się powtórka tego znakomitego spektaklu także zapraszam

1

@AduŚ07 gra taki w USA

0

@Squer_FCB też się zastanawiam

0

Fati prawie jak Messi

1

@Kwiatek1899 żeby suareza wywieźli na noszach

22

Staram się ograniczyć wulgaryzmy, od dzisiaj słowo na K zastępuje słowem getafe

1

Ale to było soczyste łokieto

0

@Malkey95 ja tam hiszpańskiego nie znam:D

0

@krol211 to go połamią i po chlopie do końca sezonu

0

Co jak co ale ta reklama Nivea i Realem jest spoko xd

1

@Ronin47 idź pan stąd bo pan tu w ogóle nie mieszkasz

1

Tu się dzieją rzeczy o których się fizjologom nie śniło

2

Ja pierdziele 10 minut do pierwszej połowy xDD

0

Hahaha niw wierze

2

Jak widzę ta mordę to mam ochotę ja rozbić

0

Sędzia powinien coś zrobić z tymi odpychankami Getafe

0

Jak ta obrona może robić coś takiego? Zenada ku...

0

Przyszedł i strzelać nie potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?