LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 twardy orzech do zgryzienia
1
@Mario96w mamy top1 i top2 a top3 to dzwiek otwieranej butelki z piwem?
0
Dzwiek deszczu spadającego na liście... TOP
2
@Rewolucja123 trzeba dokupić pakiet
1
Zaś @Adran360 wbił i herbuje każdy post
3
Mądrość od dawna mnie goniła, na szczęście zawsze byłem szybszy.
0
Dziękuję Ci Tato, za wszystko co robisz
1
Gdyby nie gry to mógłbym iść na szubienice xD
0
@mrboom noi gitara
2
@mrboom pewnie do tego gorzoły dolewasz bo kitrasz się przed babą xD
1
@DonCarletto no Vardhal też było kozackie
5
@Deviler to z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie pije alkoholu bo spożywam kasztelana 4.6%
0
Dwor Irodorath ma soczysty klimacik i ta muzyka, mhmm
2
@pt9 bo takie jest
12
Też macie takie żałosne życie? xD
0
@Khajio właśnie cały czas mam 10 groszy, czyli musiał zwolnić po prostu
1
@Mario96w patrz jacy dobrzy ludzie
0
@Survier ja nie mam żadnej umowy, na kartę mam
0
Jakim cudem skończył mi się transfer internetu a i tak mam dostęp?
1
@ranger3120 nie wiem czy jest się czym chwalic
1
@don'T.R.I.P.e Z Archiuwm X?
2
@GeneralXavi ziemniaki
2
Pooglądałby taka Barce https://vm.tiktok.com/ZGJCGjnvh/
5
@betonito przykład z życia, babeczka w sklepie za zakupy chciała zapłacić kartą, z jakiegoś powodu nie zadziałała a nie miała przy sobie żadnej gotówki, musiała odstawić zakupy i jechać w pi..u
2
@SteuerFreiMoney to jest najlepszy przykład dlaczego gotówka musi istnieć
1
@Adran360 to dobrze, nerki będą pracowały prawidłowo
0
@Mario96w no słyszałem że po zmieszaniu może być ciężko xD
1
@aqqi tak masz rację, bedoesik jest lepszy
1
@Adran360 melatonina albo duza dawka chmielu
2
@Adran360 co ty tak lajukujesz po nocach?