7

Ja pier..... po stracie na 2:0 pojechałem do sklepu bo myślałem że pp meczu a tu takie coś...

0

Cancelo co robi...

0

Nie można było tak wejść w mecz?

3

Jak w takim meczu czegoś takiego nie wykorzystują to można pomarzyć o punktach

1

Cud że nie ma karnego

0

@sevs Oriol też swoje zrobił

0

Łysy z brazzers ładnie ratuje dziś

3

Fajnie jeszcze de Jong odpada

0

Ładnie ładnie panowie

2

@gumaz ziemniaki

8

@Culers dlatego lepiej nie mieć znajomych

0

@LukaszFan jak płacą setki to wolę przyjść:D a do 11 to nawet jakbym w robocie nie byl

3

Ale się zapowiada piękna deszczowa sobota, idealna żeby po pracy pograć na kompie, później popatrzeć na meczyk a wieczorem odpalić konsolę

1

@Lionel_Messi10 co z nim było że tak wcześnie zszedł?

0

To EA FC24 to gameplayowo podobne do fify 23?

0

@Criss18Barca ja jak kupowałem bez rezerwacji to zawsze w dniu premiery były w sklepach

1

@Lionel_Messi10 dzięki, a z pieczarkami nigdy nie jadłeś?

2

Jajecznica z maślakami, cebulą i pomidorem top!

1

@karolszymek obydwa dobre xD

1

@Kibic1998 mi się na teorii nawet taka łapa trzepala że myszka chodziła xD ale zdane na 100%

0

@Boro79 nie mają w ofercie polsta sport premium

0

Można gdzieś wykupić same ka ale do ligi mistrzów? Bo eleveny i canal plusy mam...

8

Norek ja cie zabiję

0

Naprawdę długo nie odczuwałem takiej satysfakcji z oglądania Barcy:D niech to wkoncu ruszy

4

Roberto niech się uczy podawać wodę

3

Niesamowicie to Ferran zmieścił

3

Pięknie!!! Oglądać taka Barce to coś pieknego

10

Strzeliłeś? To spier.alaj xD

0

Ale to Rekin zmieścił

1

Jest gol z wolnego!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?