LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja pier..... po stracie na 2:0 pojechałem do sklepu bo myślałem że pp meczu a tu takie coś...
0
Cancelo co robi...
0
Nie można było tak wejść w mecz?
3
Jak w takim meczu czegoś takiego nie wykorzystują to można pomarzyć o punktach
1
Cud że nie ma karnego
0
@sevs Oriol też swoje zrobił
0
Łysy z brazzers ładnie ratuje dziś
3
Fajnie jeszcze de Jong odpada
0
Ładnie ładnie panowie
2
@gumaz ziemniaki
8
@Culers dlatego lepiej nie mieć znajomych
0
@LukaszFan jak płacą setki to wolę przyjść:D a do 11 to nawet jakbym w robocie nie byl
3
Ale się zapowiada piękna deszczowa sobota, idealna żeby po pracy pograć na kompie, później popatrzeć na meczyk a wieczorem odpalić konsolę
1
@Lionel_Messi10 co z nim było że tak wcześnie zszedł?
0
To EA FC24 to gameplayowo podobne do fify 23?
0
@Criss18Barca ja jak kupowałem bez rezerwacji to zawsze w dniu premiery były w sklepach
1
@Lionel_Messi10 dzięki, a z pieczarkami nigdy nie jadłeś?
2
Jajecznica z maślakami, cebulą i pomidorem top!
1
@karolszymek obydwa dobre xD
1
@Kibic1998 mi się na teorii nawet taka łapa trzepala że myszka chodziła xD ale zdane na 100%
0
@Boro79 nie mają w ofercie polsta sport premium
0
Można gdzieś wykupić same ka ale do ligi mistrzów? Bo eleveny i canal plusy mam...
8
Norek ja cie zabiję
0
Naprawdę długo nie odczuwałem takiej satysfakcji z oglądania Barcy:D niech to wkoncu ruszy
4
Roberto niech się uczy podawać wodę
3
Niesamowicie to Ferran zmieścił
3
Pięknie!!! Oglądać taka Barce to coś pieknego
10
Strzeliłeś? To spier.alaj xD
0
Ale to Rekin zmieścił
1
Jest gol z wolnego!!!