0

@MesQueUnClub_87 na ten moment tak nie robi ale możliwe że zacznie

0

@mekston myślę że na stanowisko do tej firmy mam zbyt małe kwalifikacje

0

@Czajka90 komentarzy myślę że nie będzie

0

@FCB_dimiC na razie tak nie jest ale być może po tym co się wydarzy zacznie tak robić, wtedy to ze stresu będę często w łazience

12

Komentarz usunięty

0

Wiecie może czy taka sytuacja jak przełożony specjalnie stoi nad tobą i ,, patrzy na ręce '' można podciągnąć pod mobbing?

0

@bartekvisca wtedy pieniądze nie dają szczęścia xD

0

Tak wygląda koń robiący kupę żarem w rdr online https://zapodaj.net/plik-TWyVnWMykw

1

@insp1re trochę się tego boję że tak szybko błyszczy

0

@tristan87 gitara bo wszystkie kanały mam w telewizji

1

@FCB_dimiC oj to ciężka sprawa, ale tak jak koleżanka wyżej, odradzam krople do nosa chyba że doraźnie

2

@MesQueUnClub96 nie potrafię jednego wymienić ale ,,Siedem'' na pewno top

3

@Messiah10 niestety, przekonałem się w ostatnich miesiącach, że nikomu nie można ufać. W pracy nawet jak ktoś wygląda na dobrego kumpla to nim nie jest

1

@FCB_dimiC a czym masz zatkane? Jakimś pyłem?

0

@pt9 mówisz o tym remasterze? Bo też się zastanawiam

1

Poleci ktoś jakieś sluchawki nauszne które będę mógł podłączyć bezprzewodowo do telefonu, ps5 i pc? Cena około 300zl

1

@draxidox tacy ludzie powinni mieć odbierane prawo jazdy i tyle w temacie

1

@P33ck jest geniuszem w Kiepskich:D

1

@MesQueUnClub_87 chce wierzyć

0

@MesQueUnClub_87 a może to ona trolluje cale forum udając że bierze to wszystko na poważnie? :D

0

@Luciano99 coś tu się działo w nocy? xD

0

@Firestone a używałeś go albo ktoś znajomy uzywa?

0

@4drian0 chce taki który nie dziala

0

Najlepszy telefon do 1000zl?

0

@OBSERWATOR2021 nie wystarczy kara finansowa, zabranie prawa jazdy i być może kryminał? Tez jestem za karaniem pijanych kierowców ale nie jestem zwolennikiem zabierania samochodów

0

@FcPortoFan1999 dobrze ze nie pracuje na 3 zmiany, to musi być rzeznia

0

@kamyk_23 no niby tak ale fajnie byłoby czasem pospac chociaż do 7

0

@Lanosss ja powiem więcej, jak wypije to jest jeszcze gorzej

1

@Lanosss a pewnie jakbyś mu dal więcej wieczór żeby nie budził rano to i tak by zjadł wszystko wcześniej i rano byłby głodny xD

0

@Lisek przynajmniej sobie naleśniki usmażę:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?