LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 na ten moment tak nie robi ale możliwe że zacznie
0
@mekston myślę że na stanowisko do tej firmy mam zbyt małe kwalifikacje
0
@Czajka90 komentarzy myślę że nie będzie
0
@FCB_dimiC na razie tak nie jest ale być może po tym co się wydarzy zacznie tak robić, wtedy to ze stresu będę często w łazience
12
Komentarz usunięty
0
Wiecie może czy taka sytuacja jak przełożony specjalnie stoi nad tobą i ,, patrzy na ręce '' można podciągnąć pod mobbing?
0
@bartekvisca wtedy pieniądze nie dają szczęścia xD
0
Tak wygląda koń robiący kupę żarem w rdr online https://zapodaj.net/plik-TWyVnWMykw
1
@insp1re trochę się tego boję że tak szybko błyszczy
0
@tristan87 gitara bo wszystkie kanały mam w telewizji
1
@FCB_dimiC oj to ciężka sprawa, ale tak jak koleżanka wyżej, odradzam krople do nosa chyba że doraźnie
2
@MesQueUnClub96 nie potrafię jednego wymienić ale ,,Siedem'' na pewno top
3
@Messiah10 niestety, przekonałem się w ostatnich miesiącach, że nikomu nie można ufać. W pracy nawet jak ktoś wygląda na dobrego kumpla to nim nie jest
1
@FCB_dimiC a czym masz zatkane? Jakimś pyłem?
0
@pt9 mówisz o tym remasterze? Bo też się zastanawiam
1
Poleci ktoś jakieś sluchawki nauszne które będę mógł podłączyć bezprzewodowo do telefonu, ps5 i pc? Cena około 300zl
1
@draxidox tacy ludzie powinni mieć odbierane prawo jazdy i tyle w temacie
1
@P33ck jest geniuszem w Kiepskich:D
1
@MesQueUnClub_87 chce wierzyć
0
@MesQueUnClub_87 a może to ona trolluje cale forum udając że bierze to wszystko na poważnie? :D
0
@Luciano99 coś tu się działo w nocy? xD
0
@Firestone a używałeś go albo ktoś znajomy uzywa?
0
@4drian0 chce taki który nie dziala
0
Najlepszy telefon do 1000zl?
0
@OBSERWATOR2021 nie wystarczy kara finansowa, zabranie prawa jazdy i być może kryminał? Tez jestem za karaniem pijanych kierowców ale nie jestem zwolennikiem zabierania samochodów
0
@FcPortoFan1999 dobrze ze nie pracuje na 3 zmiany, to musi być rzeznia
0
@kamyk_23 no niby tak ale fajnie byłoby czasem pospac chociaż do 7
0
@Lanosss ja powiem więcej, jak wypije to jest jeszcze gorzej
1
@Lanosss a pewnie jakbyś mu dal więcej wieczór żeby nie budził rano to i tak by zjadł wszystko wcześniej i rano byłby głodny xD
0
@Lisek przynajmniej sobie naleśniki usmażę:D