0

Gościa już nie powinno być na boisku

0

@Kimirionum bo przekupili ich żeby nie strzelili

0

@fur_Deutschland że już ponad 7 lat od tego meczu... Czas leci zdecydowanie za szybko

0

Nie mogę spać i pomyślałem żeby obejrzeć sobie mecz Argentyny i co? Oczywiście jest na viaplay... Człowiek ma tyle kanałów i copa america nie może obejrzeć a kiedyś leciało w otwartym tvp

0

6 rano i taka parówa

1

@Muszynianka nauczmy go!

2

@tadzik447 a to jak dla zdrowotności to zapraszam!

2

Pogoda jakaś taka nijaka, normalnie napiłbym się jak człowiek

0

Kanapeczki z jajem sadzonym i pomidorem top!

1

Tu nie było karnego xDD co miał se łeb uciąć?

0

Piątek nam robi piątek!

0

Oni się nawalili przed meczem? Co to jest?

0

To mi przypomina mecz z Senegalem w 2018

1

Co to kur... ma być?

24

@Remi70 12 lat temu nikt nie chciał trafić na Barcę w LM, teraz możemy przegrać niemalże z każdym na poziomie 1/8

0

@pt9 też kojarzę, pamiętam że mijało dziurę na drodze

0

@Gitarkafcb chyba masz rację

0

@Kgorecki2500 nie wiem czy dobrze pamiętam ale Hiszpania na Euro 2020 też wygrała chyba jakoś 5:0? Edit. W pierwszym meczu

1

@kulek22 sarkazam proszę pana

1

@macio_944 z takim myśleniem to nic w życiu nie osiągniesz

0

Przecież tu czerwona jak nic

0

Wstawaj Ilkay! Jesteś potrzebny

0

@FanBarcYxD ja to samo xD

0

Akcja prawie jak na MŚ 2014 z Brazylią

0

@Transu96 to może tak, twój ojciec zabawiał się z owcami

1

@Zoker namawiasz kolego

1

Jak teraz patrzę na tą grę to wygląda to niewiarygodnie https://vm.tiktok.com/ZGeq4LpRp/

0

@Gall Vinicius ma już 2 LM

0

@Amidamaru co jak co ale Vinicius go przebije konkretnie w trofeach, bardzo prawdopodobne że ludzie go będą stawiać wyżej niż Neymara

1

Typowy Real kuuuuu.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?