LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby to weszło to akcja cud
0
Myślałem że to czysto przyłożył
5
Jeeeeeeest nasza perełka!
2
Ale ziomale:D tak sport powinien wyglądać
3
Nasza ławka to jakaś tragedia, szkoda trochę Flicka
0
@Lucerfi czy się zdrowo prowadzę, trzymam dietę i ćwiczę, czy się napier..ole jak świnia, zawsze się budzę w tych godzinach
0
@madl1l3nho nawet trening nie pomaga, budzę się z automatu jakbym miał do pracy iść
0
@Kinginiesta tak, jestem niewyspany i osłabiony
0
@pt9 nawet jak suplementuje ashwagande i melatonine to budzę sie
0
@Sulimo muzyka z gothica przede wszystkim
0
@Bocheno1 nie palę blantów, chyba zacznę, masz jakiś towar?
0
@Rust_Cohle nie na tym chyba polega odpowiedzialność?
0
Macie jakiś sposób żeby pospać trochę dłużej w sobotę jak organizm się nauczył żeby się budzić sam od siebie o 4-5?
1
@Masnymichael ja mam oleda LG i gry cudnie wyglądają
0
Pięknie Balde, pięknie Yamal i Lewy tam gdzie trzeba!
0
Już nie ma shakemoatu w aplikacji biedronki czy jakiś błąd?
9
@Kgorecki2500 bo mają uszkodzone mózgi od pieniędzy, to środowisko to taki rak
0
@FanBarcYxD panie je se jem serdelową
0
@PIWOSZ89 fotel przed telewizorem i konsolą
2
@PIWOSZ89 ja chodzę do biedry po promocje 12+12
1
@Azazel_Pazuzu dobrze że inni przede mną się skompromitowali i ja mogłem zrozumieć xD
1
@Popitek12 wracaj, wrócisz szybko do formy, jest coś takiego jak pamięć mięśniowa
6
@Arden o kurde xD
0
@Inko dobra, najpierw trzeba było zainstalować wersję PS4 żeby można było zainstalować wersję ps5
0
PS store złodzieje, jest na promocji pakiet dodatków do wiedźmina 3 ale idioci nie napiszą że tylko do wersji ps5
1
@Rust_Cohle ale pospalby człowiek chociaż do tej 7 xD
3
Ale mi praca cały czas na ranna zmiane zepsuła głowę, wczoraj pobudka po czwartej, dzisiaj parę minut przed 5 a spać poszedłem o 1 i do tego trochę podpity
1
@Culer9002 i hawk thue girl
0
@Katalończyk 99 lepiej mieć siłę fizyczną niż nie mieć jej ani techniki
1
@FrankliN7 ja tak samo