1

Jakby to weszło to akcja cud

0

Myślałem że to czysto przyłożył

5

Jeeeeeeest nasza perełka!

2

Ale ziomale:D tak sport powinien wyglądać

3

Nasza ławka to jakaś tragedia, szkoda trochę Flicka

0

@Lucerfi czy się zdrowo prowadzę, trzymam dietę i ćwiczę, czy się napier..ole jak świnia, zawsze się budzę w tych godzinach

0

@madl1l3nho nawet trening nie pomaga, budzę się z automatu jakbym miał do pracy iść

0

@Kinginiesta tak, jestem niewyspany i osłabiony

0

@pt9 nawet jak suplementuje ashwagande i melatonine to budzę sie

0

@Sulimo muzyka z gothica przede wszystkim

0

@Bocheno1 nie palę blantów, chyba zacznę, masz jakiś towar?

0

@Rust_Cohle nie na tym chyba polega odpowiedzialność?

0

Macie jakiś sposób żeby pospać trochę dłużej w sobotę jak organizm się nauczył żeby się budzić sam od siebie o 4-5?

1

@Masnymichael ja mam oleda LG i gry cudnie wyglądają

0

Pięknie Balde, pięknie Yamal i Lewy tam gdzie trzeba!

0

Już nie ma shakemoatu w aplikacji biedronki czy jakiś błąd?

9

@Kgorecki2500 bo mają uszkodzone mózgi od pieniędzy, to środowisko to taki rak

0

@FanBarcYxD panie je se jem serdelową

0

@PIWOSZ89 fotel przed telewizorem i konsolą

2

@PIWOSZ89 ja chodzę do biedry po promocje 12+12

1

@Azazel_Pazuzu dobrze że inni przede mną się skompromitowali i ja mogłem zrozumieć xD

1

@Popitek12 wracaj, wrócisz szybko do formy, jest coś takiego jak pamięć mięśniowa

6

@Arden o kurde xD

0

@Inko dobra, najpierw trzeba było zainstalować wersję PS4 żeby można było zainstalować wersję ps5

0

PS store złodzieje, jest na promocji pakiet dodatków do wiedźmina 3 ale idioci nie napiszą że tylko do wersji ps5

1

@Rust_Cohle ale pospalby człowiek chociaż do tej 7 xD

3

Ale mi praca cały czas na ranna zmiane zepsuła głowę, wczoraj pobudka po czwartej, dzisiaj parę minut przed 5 a spać poszedłem o 1 i do tego trochę podpity

1

@Culer9002 i hawk thue girl

0

@Katalończyk 99 lepiej mieć siłę fizyczną niż nie mieć jej ani techniki

1

@FrankliN7 ja tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?