0

@bartas97 panie nie lubię czystego

1

@Luciano99 kulturalnie nachlac się jak szpok

0

@13th myślę z czym to może smakować dobrze, z sokiem jabłkowym czy spritem

0

Pił ktoś Jim Beama jabłkowego? Jest to trochę słodkie?

0

@Prorokk być może

0

@AtakMozna na stronie na telefonie też się nie da

0

@FCB24 w aplikacji na tv nie na takiej opcji

1

@Eto'o9 R10 ludzie zawsze gadają

1

Netflix jest ostro upośledzony, żeby założyć konto trzeba od razu opłacić nie wiedząc co tam mają

0

@ranger3120 to może tak, twój ojciec zabawiał się z owcami

0

@Blantozaur jak nie ma jak jest

1

Niech nadejdzie przebudzenie śniącego

2

@Marian_Pazdzioch bo pan jesteś menda, świnia i złodziej

1

@Bocheno1 to w sam raz, za niedługo opony będzie trzeba zmieniać

0

@vangoor niestety

5

@Bocheno1 szukam dentysty, widzę, że tutaj się postarał, dasz namiary?

2

Dokąd ten świat idzie... https://vm.tiktok.com/ZGewtbC5r/

7

@ZeroArtiforce przecież to było pewne że zacznie wkoncu strzelać a ludzie się jarali że niewypał

2

@Rupert_Haubica uspokójcie się, chłop zagrał parę meczów w nowej drużynie, równie dobrze może odpalić

0

@JimMorrisonFCB w jakiej branży pracowałeś?

0

@Bobo25 to żenada jakas xD

0

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z golami, statystki będą kontynuowane czy będą się od nowa naliczać wraz z nowym formatem?

1

@jacobFCB zdania ekspertów podzielone

0

@alone49 obstawiam że jak będzie ważył 105kg to 2200 kcal to nadal będzie deficyt więc nie zgrubnie

0

Kurde szkoda że tak późno mecz, a popatrzylby człowiek na maszynę Flicka

1

Należało się! Jedziemy dalej

2

Jezusie ale Lewy nie ma szczęścia dzisiaj

0

Raphinha prawie jak Messi xD

1

@abram3k nie było

0

Kolejny sezon pod Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?