LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 panie nie lubię czystego
1
@Luciano99 kulturalnie nachlac się jak szpok
0
@13th myślę z czym to może smakować dobrze, z sokiem jabłkowym czy spritem
0
Pił ktoś Jim Beama jabłkowego? Jest to trochę słodkie?
0
@Prorokk być może
0
@AtakMozna na stronie na telefonie też się nie da
0
@FCB24 w aplikacji na tv nie na takiej opcji
1
@Eto'o9 R10 ludzie zawsze gadają
1
Netflix jest ostro upośledzony, żeby założyć konto trzeba od razu opłacić nie wiedząc co tam mają
0
@ranger3120 to może tak, twój ojciec zabawiał się z owcami
0
@Blantozaur jak nie ma jak jest
1
Niech nadejdzie przebudzenie śniącego
2
@Marian_Pazdzioch bo pan jesteś menda, świnia i złodziej
1
@Bocheno1 to w sam raz, za niedługo opony będzie trzeba zmieniać
0
@vangoor niestety
5
@Bocheno1 szukam dentysty, widzę, że tutaj się postarał, dasz namiary?
2
Dokąd ten świat idzie... https://vm.tiktok.com/ZGewtbC5r/
7
@ZeroArtiforce przecież to było pewne że zacznie wkoncu strzelać a ludzie się jarali że niewypał
2
@Rupert_Haubica uspokójcie się, chłop zagrał parę meczów w nowej drużynie, równie dobrze może odpalić
0
@JimMorrisonFCB w jakiej branży pracowałeś?
0
@Bobo25 to żenada jakas xD
0
Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z golami, statystki będą kontynuowane czy będą się od nowa naliczać wraz z nowym formatem?
1
@jacobFCB zdania ekspertów podzielone
0
@alone49 obstawiam że jak będzie ważył 105kg to 2200 kcal to nadal będzie deficyt więc nie zgrubnie
0
Kurde szkoda że tak późno mecz, a popatrzylby człowiek na maszynę Flicka
1
Należało się! Jedziemy dalej
2
Jezusie ale Lewy nie ma szczęścia dzisiaj
0
Raphinha prawie jak Messi xD
1
@abram3k nie było
0
Kolejny sezon pod Real