0

@vangoor no to jedyne na co sobie możesz pozwolić to kawka i meczyk

0

@vangoor drzemka, kawka a potem meczyk i piwo

0

@NeyPL ja mam światłowód 800mg i telewizję, łączny koszt prawie 250zl, wszystkie Canal Plus i eleveny ale oczywiście LM dalej nie obejrzę.... Jak tu strumyka nie szukać...

1

@Bocheno1 trzeba się górali zapytać

2

@Lewy952468xx Olmo lepszy niż Gundogan?

0

@kosiarz92 u mnie też ani 1

0

@MesQueUnClub_87 to musiałeś dużo nazbierać w tamtym roku, u mnie jakoś wyszło że chyba tylko raz byłem

3

@tbas czyżbyś był przykładem? xD

0

@kosiarz92 która część Polski?

0

@Ghostface szkoda bo zjadłbym zapiekanki z grzybkami takimi leśnymi

1

Rosną grzyby po tych ulewach czy jeszcze nie?

0

Ale my mamy pod górkę

0

@Eto'o9 R10 a może, kurde pamiętam misje ale nie wiem czy to tam było

0

Idziesz sobie nocą Geraltem przez miasto w Toussaint i nagle słyszysz w słuchawkach odgłos jak pornosow xD bez słuchawek tego nie było słychać

0

Yamal niepotrzebnie

0

@Zieliniak to nie czytaj ich więcej

4

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia

0

@Szklaner no dla mnie days gone również jest lepsza grą, powiem nawet że druga najlepsza w jaka grałem zaraz po rdr2 ale tlou też uwielbiam

0

@Szklaner widocznie nie twój klimat

0

@Gall @Stinger_ racja, źle przeczytałem

0

@Faro windows 7 top

0

@Mitch_Atleta trochę odklejka że my w tym roku weźmiemy LM i ligę

3

@HypeR nie jestem jakimś wielkim fanem, lubiłem parę piosenek ale emptiness machine super

1

@Sulimo na klatę?

1

@Marian_Pazdzioch co ty gadasz że zrobili nowe przygody Czesia i spółki? xD gdzie to obejrzeć?

6

@Marian_Pazdzioch a za mną od wczoraj

0

@tadzik447 niczym wrzód w Gothicu

0

@Who_you_mam w god of war ogólnie dźwięk jest kozacki, jak gram na głośnikach z tv z odpowiednimi ustawieniami to cudowne są efekty dźwiękowe

0

@PaPo a za ile czasu na wyjść pro?

9

W wiedźminie 3 muzyka jest taka piękna że to jest poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?