LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor no to jedyne na co sobie możesz pozwolić to kawka i meczyk
0
@vangoor drzemka, kawka a potem meczyk i piwo
0
@NeyPL ja mam światłowód 800mg i telewizję, łączny koszt prawie 250zl, wszystkie Canal Plus i eleveny ale oczywiście LM dalej nie obejrzę.... Jak tu strumyka nie szukać...
1
@Bocheno1 trzeba się górali zapytać
2
@Lewy952468xx Olmo lepszy niż Gundogan?
0
@kosiarz92 u mnie też ani 1
0
@MesQueUnClub_87 to musiałeś dużo nazbierać w tamtym roku, u mnie jakoś wyszło że chyba tylko raz byłem
3
@tbas czyżbyś był przykładem? xD
0
@kosiarz92 która część Polski?
0
@Ghostface szkoda bo zjadłbym zapiekanki z grzybkami takimi leśnymi
1
Rosną grzyby po tych ulewach czy jeszcze nie?
0
Ale my mamy pod górkę
0
@Eto'o9 R10 a może, kurde pamiętam misje ale nie wiem czy to tam było
0
Idziesz sobie nocą Geraltem przez miasto w Toussaint i nagle słyszysz w słuchawkach odgłos jak pornosow xD bez słuchawek tego nie było słychać
0
Yamal niepotrzebnie
0
@Zieliniak to nie czytaj ich więcej
4
Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
0
@Szklaner no dla mnie days gone również jest lepsza grą, powiem nawet że druga najlepsza w jaka grałem zaraz po rdr2 ale tlou też uwielbiam
0
@Szklaner widocznie nie twój klimat
0
@Gall @Stinger_ racja, źle przeczytałem
0
@Faro windows 7 top
0
@Mitch_Atleta trochę odklejka że my w tym roku weźmiemy LM i ligę
3
@HypeR nie jestem jakimś wielkim fanem, lubiłem parę piosenek ale emptiness machine super
1
@Sulimo na klatę?
1
@Marian_Pazdzioch co ty gadasz że zrobili nowe przygody Czesia i spółki? xD gdzie to obejrzeć?
6
@Marian_Pazdzioch a za mną od wczoraj
0
@tadzik447 niczym wrzód w Gothicu
0
@Who_you_mam w god of war ogólnie dźwięk jest kozacki, jak gram na głośnikach z tv z odpowiednimi ustawieniami to cudowne są efekty dźwiękowe
0
@PaPo a za ile czasu na wyjść pro?
9
W wiedźminie 3 muzyka jest taka piękna że to jest poezja