0

@against_modern_football 120km zrobiłem:P

0

@against_modern_football to trzeba się trochę pomęczyć i jeździć, zobaczymy co z tego będzie:D

1

@Faro powiem ci ze nie bo liczę jeszcze na puchar króla w tym sezonie

0

@GeneralXavi no w sumie racja, bo ja nie mam w sumie z tym problemu tylko potrzebuje czasu ale zazwyczaj więcej niż zwykły człowiek

0

@meg23 ale w sumie z tym nie mam problemu bo nie miałem okazji tak jeździć:D

0

@NeKenI jak już statystykami zaczynasz rzucasanto w sumie się mogę pocieszyć tym że znam ludzi lepiej wykształconych i bardziej inteligentnych ale nie zdołali znieść stresu z nauką jazdy i nawet nie podeszli do egzaminu

1

@GeneralXavi no właśnie mi się wydaje że to wyczucie mechaniczne samochodu mi najgorzej wychodzi, z tym kto ma pierwszeństwo to nie mam problemu

1

@NeKenI kupię, kupie:D

1

@Sensible bo ja za dużo myślę i przez to się stresuje:D

0

@NeKenI myślałem że muzyka pomoże ale jednak przy starcie na choćby małej górce mi przeszkadza bo nie słyszę silnika:D dzięki za rady

1

@SuperPatsonFCB jak jadę spokojnie to nie mam z tym problemu, gorzej jak poczuje ze coś trzeba szybko zrobić to wtedy już mój mozg się wyłącza:D

0

@TheNekro94 no miejmy nadzieję, żeby tylko ten cholerny stres minął to będzie dobrze

0

@NeKenI no moje życie się tak ułożyło że praktycznie cały czas sam będę jeździł, ale kupie ten listek to może będzie lepiej:D

0

@NeKenI no właśnie od kiedy kupiłem samochód to myślałem że muszę kupić ta naklejkę ale przypomina mi się dopiero jak widzę że ktoś za mną stoi:D

0

@NeKenI ta sytuacje dzisiejsza miałem taką że chciałem nawrócić i musiałem przeciąć przeciwny pas by nawrócić, ruch niesamowity i jak się nadążyła okazja to mi zgasł i okazja poszła w tango:D czekałem dalej i jak widziałem jak zatrzymałem ruch za mną to pojechałem trochę dalej i skręciłem w prawo żeby nie wkurzać ludzi

0

@Jaro1279 jakbym tak robil to raczej bym nie podszedł do egzaminu nawet xD

0

@NeKenI na kursie czułem się że nie jeżdżę dobrze ale polubiłem to mimo wszystko

0

@barcelonaLM zobaczymy co to będzie

0

@agaFCB tu bardziej chodzi o to że się zestresuje i mam jakiś odruch że sprzęgło puszczam za szybko

0

@KlonaZepan 120 km zrobiłem autem

0

@agaFCB za automat trzeba dać trochę więcej niż za manuala a na ten moment nie mogę sobie pozwolić

0

@Uukasz_93 wolno nie jeżdżę żeby aż tak spowalniać ruch, trochę stresu jak ktoś za mna stoi do tego lekka gorka i auto gasnie xD

0

@agaFCB wystarczy większy ruch na drodze takiej między miastami i jak mam np skręcić w lewo i to wiadome że trzeba szybko wjechać a mi ze stresu gasnie xD

0

@Medium to może nie będzie źle xD

0

@Jaro1279 inni się irytują xD

0

@Rust_Cohle czemu ich oznaczyłeś akurat? Mieli jakieś akcje? xD

0

Pytanie do słabych kierowców. Po jakim czasie przestaliście jeździć jak pi..eczki? xD bo mi to ciężko idzie:D

4

Świetna pogoda dzisiaj, słońce wyjdzie a za chwilę śnieżyca i ciemno jak nie powiem gdzie:D

0

@Adran360 a jak już są białe niektóre to po ptokach?

0

@MesQueUnClub_87 a jest jakiś suplement który dostarczy wszystkie te witaminy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?