LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football 120km zrobiłem:P
0
@against_modern_football to trzeba się trochę pomęczyć i jeździć, zobaczymy co z tego będzie:D
1
@Faro powiem ci ze nie bo liczę jeszcze na puchar króla w tym sezonie
0
@GeneralXavi no w sumie racja, bo ja nie mam w sumie z tym problemu tylko potrzebuje czasu ale zazwyczaj więcej niż zwykły człowiek
0
@meg23 ale w sumie z tym nie mam problemu bo nie miałem okazji tak jeździć:D
0
@NeKenI jak już statystykami zaczynasz rzucasanto w sumie się mogę pocieszyć tym że znam ludzi lepiej wykształconych i bardziej inteligentnych ale nie zdołali znieść stresu z nauką jazdy i nawet nie podeszli do egzaminu
1
@GeneralXavi no właśnie mi się wydaje że to wyczucie mechaniczne samochodu mi najgorzej wychodzi, z tym kto ma pierwszeństwo to nie mam problemu
1
@NeKenI kupię, kupie:D
1
@Sensible bo ja za dużo myślę i przez to się stresuje:D
0
@NeKenI myślałem że muzyka pomoże ale jednak przy starcie na choćby małej górce mi przeszkadza bo nie słyszę silnika:D dzięki za rady
1
@SuperPatsonFCB jak jadę spokojnie to nie mam z tym problemu, gorzej jak poczuje ze coś trzeba szybko zrobić to wtedy już mój mozg się wyłącza:D
0
@TheNekro94 no miejmy nadzieję, żeby tylko ten cholerny stres minął to będzie dobrze
0
@NeKenI no moje życie się tak ułożyło że praktycznie cały czas sam będę jeździł, ale kupie ten listek to może będzie lepiej:D
0
@NeKenI no właśnie od kiedy kupiłem samochód to myślałem że muszę kupić ta naklejkę ale przypomina mi się dopiero jak widzę że ktoś za mną stoi:D
0
@NeKenI ta sytuacje dzisiejsza miałem taką że chciałem nawrócić i musiałem przeciąć przeciwny pas by nawrócić, ruch niesamowity i jak się nadążyła okazja to mi zgasł i okazja poszła w tango:D czekałem dalej i jak widziałem jak zatrzymałem ruch za mną to pojechałem trochę dalej i skręciłem w prawo żeby nie wkurzać ludzi
0
@Jaro1279 jakbym tak robil to raczej bym nie podszedł do egzaminu nawet xD
0
@NeKenI na kursie czułem się że nie jeżdżę dobrze ale polubiłem to mimo wszystko
0
@barcelonaLM zobaczymy co to będzie
0
@agaFCB tu bardziej chodzi o to że się zestresuje i mam jakiś odruch że sprzęgło puszczam za szybko
0
@KlonaZepan 120 km zrobiłem autem
0
@agaFCB za automat trzeba dać trochę więcej niż za manuala a na ten moment nie mogę sobie pozwolić
0
@Uukasz_93 wolno nie jeżdżę żeby aż tak spowalniać ruch, trochę stresu jak ktoś za mna stoi do tego lekka gorka i auto gasnie xD
0
@agaFCB wystarczy większy ruch na drodze takiej między miastami i jak mam np skręcić w lewo i to wiadome że trzeba szybko wjechać a mi ze stresu gasnie xD
0
@Medium to może nie będzie źle xD
0
@Jaro1279 inni się irytują xD
0
@Rust_Cohle czemu ich oznaczyłeś akurat? Mieli jakieś akcje? xD
0
Pytanie do słabych kierowców. Po jakim czasie przestaliście jeździć jak pi..eczki? xD bo mi to ciężko idzie:D
4
Świetna pogoda dzisiaj, słońce wyjdzie a za chwilę śnieżyca i ciemno jak nie powiem gdzie:D
0
@Adran360 a jak już są białe niektóre to po ptokach?
0
@MesQueUnClub_87 a jest jakiś suplement który dostarczy wszystkie te witaminy?