1

@Matt_i1992 60 mamy ale i tak czasem trzeba ręcznie coś pozmywac

1

@Mario96w jak musisz wstać do roboty to tak ale jak masz jakieś fajne plany to nie takie zle

0

@Rust_Cohle też mamy zmywarkę ale jak jest więcej ludzi w domu to nie ma sensu zapełniać jej jakimś dużym garem bo później mniejszych rzeczy nie zmieścisz:D

5

Najgorsza praca domowa taka codzienna to chyba mycie garów

1

@_Adek_02_ mi się kojarzy że on po tej kontuzji zgasl

1

@Lionel_Messi10 no właśnie ostatnio to działa w drugą stronę, chce w coś zagrać, zaczynam i przechodzi ta chęć, a Gothic to jest świętość i nie można tak byle kiedy przerwać:D

1

@Lionel_Messi10 ja mam takie mieszane uczucia ostatnio, niby chciałbym zagrac a na następny dzień już nie mam ochoty:D

1

Niesamowity klimat, Gothic 2

2

@PatrychoO czy to miłość czy rozpusta?

1

@Lionel_Messi10 a kiedyś nie było tak że 3 osoby mozna było nominować? Tak mi się coś kojarzy

1

Fajna ciekawostkę widziałem. Wejdźcie sobie na tlumacz google, ustawcie z łacińskiego na polski i wpiszcie ,,cor ona virus''

3

Zasnąć po takiej długiej przerwie od roboty to niełatwe zadanie

1

@Lola120 dobrze by było:)

0

@Lola120 są gorsi ode mnie i nie widzę żeby byli sami

0

@Lola120 to ja nawet znajomych nie mam

2

@Lola120 no dużo samotników niestety, z tym że ja nie przed tv ale przed grą

0

@Rust_Cohle jakbyś był nawalony to byś mógł jechać i bawić się do tego:D

0

@Mario96w haha :D

0

@Gaz no bardzo rzadko to pije to w takim razie będzie git xD

2

Nie ma to jak na sylwestra siedzieć w rdr2 w nocy przy ognisku, walić browary i śpiewać xD

0

@Mario96w ee tam ważne żeby po bani dawało xD

0

@Gaz no właśnie tak max 30% jest go w butelce:D

2

1

Jim Beam jak jest otworzony ponad rok to będzie dobry do spożycia? xD

1

@bartas97 i co utną mu stopy? Trochę żenujące

0

@Popitek12 że pierwszy kielon nie siadł? xD

0

@Kitek1640 tak śpiewasz jak się bawisz małym?:D

0

@xavi890 jak inni mieli dostac to czemu niby on miał rezygnować? xD

2

@David_Beckham takie zagrzybione oddać? A komu to potrzebne?

0

@Lucassito a to nie było wkoncu tak że Lewy chciał równego podziału?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?