LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matt_i1992 60 mamy ale i tak czasem trzeba ręcznie coś pozmywac
1
@Mario96w jak musisz wstać do roboty to tak ale jak masz jakieś fajne plany to nie takie zle
0
@Rust_Cohle też mamy zmywarkę ale jak jest więcej ludzi w domu to nie ma sensu zapełniać jej jakimś dużym garem bo później mniejszych rzeczy nie zmieścisz:D
5
Najgorsza praca domowa taka codzienna to chyba mycie garów
1
@_Adek_02_ mi się kojarzy że on po tej kontuzji zgasl
1
@Lionel_Messi10 no właśnie ostatnio to działa w drugą stronę, chce w coś zagrać, zaczynam i przechodzi ta chęć, a Gothic to jest świętość i nie można tak byle kiedy przerwać:D
1
@Lionel_Messi10 ja mam takie mieszane uczucia ostatnio, niby chciałbym zagrac a na następny dzień już nie mam ochoty:D
1
Niesamowity klimat, Gothic 2
2
@PatrychoO czy to miłość czy rozpusta?
1
@Lionel_Messi10 a kiedyś nie było tak że 3 osoby mozna było nominować? Tak mi się coś kojarzy
1
Fajna ciekawostkę widziałem. Wejdźcie sobie na tlumacz google, ustawcie z łacińskiego na polski i wpiszcie ,,cor ona virus''
3
Zasnąć po takiej długiej przerwie od roboty to niełatwe zadanie
1
@Lola120 dobrze by było:)
0
@Lola120 są gorsi ode mnie i nie widzę żeby byli sami
0
@Lola120 to ja nawet znajomych nie mam
2
@Lola120 no dużo samotników niestety, z tym że ja nie przed tv ale przed grą
0
@Rust_Cohle jakbyś był nawalony to byś mógł jechać i bawić się do tego:D
0
@Mario96w haha :D
0
@Gaz no bardzo rzadko to pije to w takim razie będzie git xD
2
Nie ma to jak na sylwestra siedzieć w rdr2 w nocy przy ognisku, walić browary i śpiewać xD
0
@Mario96w ee tam ważne żeby po bani dawało xD
0
@Gaz no właśnie tak max 30% jest go w butelce:D
2
@IronSanHybrid @Kredon @Krzysztof1987 @galix22 to gitara, zdrowie:D
1
Jim Beam jak jest otworzony ponad rok to będzie dobry do spożycia? xD
1
@bartas97 i co utną mu stopy? Trochę żenujące
0
@Popitek12 że pierwszy kielon nie siadł? xD
0
@Kitek1640 tak śpiewasz jak się bawisz małym?:D
0
@xavi890 jak inni mieli dostac to czemu niby on miał rezygnować? xD
2
@David_Beckham takie zagrzybione oddać? A komu to potrzebne?
0
@Lucassito a to nie było wkoncu tak że Lewy chciał równego podziału?