LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jutroIV być może, lecz ja teraz w wieku 27 lat nie byłbym wstanie się tak przywiązać do piłkarzy jak wyżej wymienionych, pomimo tego, że byliby oddani klubowi
4
@clyde bo to byli piłkarze których się oglądało od dzieciństwa, po czasie jak człowiek dorasta już się tak nie przywiązuje. Takie mam zdanie Edit: mam na myśli Puyola, Inieste, Xaviego itd
0
@Hosh trzeba uciszyć bo wstyd
1
Daro Lew twardy łeb
0
Zna ktoś ta nutę przy której wychodził dzinold?
1
@agrad0 piękny ma uśmiech
0
@hefaj6 nie wiem szczerze mówiąc xD
0
Rozwala mnie to że wchodzą następni zawodnicy a krew z poprzedniej walki na ziemi leży xD
0
Natanek nieźle się przygotował xD
1
@Janiama Barca 4:0 Almeria
0
Ten cały team Bungee to co oni robią? Bo z tego co widzę to nie mają nawet 300k subow na yt a mówi się o nich że są na topce
0
@Kgorecki2500 nie gram w fife już z 2 tygodnie. Kompletnie mi ta część nie siadła, zero przyjemnosci z gry tylko się wkurzam
1
@Emhyr ale się wystraszyłem ze nie zagra na mistrzostwach
0
@Medium ja właśnie myślę czy się nie wystrzelać
1
O 19 na filmbox extra Rocky 1
0
@doc ciężko takiego złapać bo całe życie uciekał przed tygrysami
0
@mrboom mój komentarz zadziałał
21
Ferran kartkę dostał a ten z odpowiednią karnacją nietykalny xD
3
Ludzie, VAR zadziałał na korzyść Barcelony!
4
@Katalonbar tego mu życzę
0
Luuk de Jong by trafił xD
2
@Cziken26 tu był spalony według mnie
1
Fati co to kurde było
0
Dembele świetne zagranie xD
9
Spalony którego nie było, spokojnie jeszcze brak karnego nas czeka
0
Pedri jakie podanie oO
0
@karci0 dłuższy długi weekend:D
1
@Elosek bo fifa sobie wybiera kto ma wygrać a kto przegrać
0
@clyde nie chciałbym grać przeciwko niemu, przecież te staty są nieobliczalne xD
0
@miladi takie życie