0

@jutroIV być może, lecz ja teraz w wieku 27 lat nie byłbym wstanie się tak przywiązać do piłkarzy jak wyżej wymienionych, pomimo tego, że byliby oddani klubowi

4

@clyde bo to byli piłkarze których się oglądało od dzieciństwa, po czasie jak człowiek dorasta już się tak nie przywiązuje. Takie mam zdanie Edit: mam na myśli Puyola, Inieste, Xaviego itd

0

@Hosh trzeba uciszyć bo wstyd

1

Daro Lew twardy łeb

0

Zna ktoś ta nutę przy której wychodził dzinold?

1

@agrad0 piękny ma uśmiech

0

@hefaj6 nie wiem szczerze mówiąc xD

0

Rozwala mnie to że wchodzą następni zawodnicy a krew z poprzedniej walki na ziemi leży xD

0

Natanek nieźle się przygotował xD

1

@Janiama Barca 4:0 Almeria

0

Ten cały team Bungee to co oni robią? Bo z tego co widzę to nie mają nawet 300k subow na yt a mówi się o nich że są na topce

0

@Kgorecki2500 nie gram w fife już z 2 tygodnie. Kompletnie mi ta część nie siadła, zero przyjemnosci z gry tylko się wkurzam

1

@Emhyr ale się wystraszyłem ze nie zagra na mistrzostwach

0

@Medium ja właśnie myślę czy się nie wystrzelać

1

O 19 na filmbox extra Rocky 1

0

@doc ciężko takiego złapać bo całe życie uciekał przed tygrysami

0

@mrboom mój komentarz zadziałał

21

Ferran kartkę dostał a ten z odpowiednią karnacją nietykalny xD

3

Ludzie, VAR zadziałał na korzyść Barcelony!

4

@Katalonbar tego mu życzę

0

Luuk de Jong by trafił xD

2

@Cziken26 tu był spalony według mnie

1

Fati co to kurde było

0

Dembele świetne zagranie xD

9

Spalony którego nie było, spokojnie jeszcze brak karnego nas czeka

0

Pedri jakie podanie oO

0

@karci0 dłuższy długi weekend:D

1

@Elosek bo fifa sobie wybiera kto ma wygrać a kto przegrać

0

@clyde nie chciałbym grać przeciwko niemu, przecież te staty są nieobliczalne xD

0

@miladi takie życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?