LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie haha :D
2
La ramblowicze przyznać się kto jest pod wpływem alkoholu. Ja jestem i se słucham tego
0
@Blantozaur u mnie to po północy wszystko zamknięte, dlatego sobie zrobiłem krokiety z pieczarkami i kapustą
2
@Luciano99 Comentateiro: a ten gość mówi coś, o co mu chodzi?
0
Zastanawia mnie dlaczego w tej fifie karty są takie tanie. Taki Bernardo Silva 88 warty tylko 20k, Sterling 21, dziwne
0
Veratti trafiony, szkoda że niewymienny
0
@gorgota ale na ps5 tak? Bo jak gralem na ps4 sezony online to sciana była
1
@hayek w której fifie VVD był słaby? Bo aw ultimate w 22 nie gralem
0
@AlexDark00 @PawkoFCB @taris dzięki panowie
1
@hayek przecież on jest kotem xD
1
Pytanie do fifaczy. Kogo do pary z Van Dijkiem byście wybrali Rubena Diasa czy Varane'a?
0
@Kubsoleon no słaba była, 21 lepsza
1
Haha rano w jednej niewymiennej paczce Van Dijk i Varane a teraz Ruben Dias xD
1
@Damian11 mam to samo, przez tą LM nie czekam na ten mecz jakoś wyjątkowo
0
@Kubsoleon ja przeszedłem z 22 ps4 na 23 ps5. Całkiem inaczej się gra, na tą chwilą według mnie dużo gorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 niby nie ale wedlug mnie to strzelenie samemu sobie w kolano
0
@Kgorecki2500 ja byc może też
0
@iniesta44 za ile go sprzedałeś?
0
@FCB24 jak mi gra nie idzie to z paczek ładny drop mam
1
@Kgorecki2500 miałem robić skład z la ligi ale jak mi dali cały środek obrony niewymienny to zostaje w premier league:D
0
@MikusBarca to pomyśl sobie ze ja to miałem w 1 paczce xD
2
Jprdl trafiłem w niewymiennej paczce Van Dijka i Varane'a xD
2
Ta piosenka będzie ze mną do końca życia
1
@Rust_Cohle ja jeszcze rok może półtora roku temu jedna kawa, teraz czasem nawet 3, 27 lat
1
@Rust_Cohle śniadanie zjedzone, kawka pita
0
@Walker to na jakiego ciula ja prawo jazdy robię?
2
@FCB24 pewnie fifa pointsy kupione
0
@LambiPL 22 dostałem w ps plus a 23 miałem w zestawie z ps5
0
@Marcin91fcb napastnik z tempem 86 ma parę metrów przewagi nad obrońca ale i tak nie potrafi się rozpędzić żeby było sam na sam, fajna gra