1

@Kessie haha :D

2

La ramblowicze przyznać się kto jest pod wpływem alkoholu. Ja jestem i se słucham tego

0

@Blantozaur u mnie to po północy wszystko zamknięte, dlatego sobie zrobiłem krokiety z pieczarkami i kapustą

2

@Luciano99 Comentateiro: a ten gość mówi coś, o co mu chodzi?

0

Zastanawia mnie dlaczego w tej fifie karty są takie tanie. Taki Bernardo Silva 88 warty tylko 20k, Sterling 21, dziwne

0

Veratti trafiony, szkoda że niewymienny

0

@gorgota ale na ps5 tak? Bo jak gralem na ps4 sezony online to sciana była

1

@hayek w której fifie VVD był słaby? Bo aw ultimate w 22 nie gralem

0

@AlexDark00 @PawkoFCB @taris dzięki panowie

1

@hayek przecież on jest kotem xD

1

Pytanie do fifaczy. Kogo do pary z Van Dijkiem byście wybrali Rubena Diasa czy Varane'a?

0

@Kubsoleon no słaba była, 21 lepsza

1

Haha rano w jednej niewymiennej paczce Van Dijk i Varane a teraz Ruben Dias xD

1

@Damian11 mam to samo, przez tą LM nie czekam na ten mecz jakoś wyjątkowo

0

@Kubsoleon ja przeszedłem z 22 ps4 na 23 ps5. Całkiem inaczej się gra, na tą chwilą według mnie dużo gorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 niby nie ale wedlug mnie to strzelenie samemu sobie w kolano

0

@Kgorecki2500 ja byc może też

0

@iniesta44 za ile go sprzedałeś?

0

@FCB24 jak mi gra nie idzie to z paczek ładny drop mam

1

@Kgorecki2500 miałem robić skład z la ligi ale jak mi dali cały środek obrony niewymienny to zostaje w premier league:D

0

@MikusBarca to pomyśl sobie ze ja to miałem w 1 paczce xD

2

Jprdl trafiłem w niewymiennej paczce Van Dijka i Varane'a xD

2

Ta piosenka będzie ze mną do końca życia

1

@Rust_Cohle ja jeszcze rok może półtora roku temu jedna kawa, teraz czasem nawet 3, 27 lat

1

@Rust_Cohle śniadanie zjedzone, kawka pita

0

@Walker to na jakiego ciula ja prawo jazdy robię?

2

@FCB24 pewnie fifa pointsy kupione

0

@LambiPL 22 dostałem w ps plus a 23 miałem w zestawie z ps5

0

@Marcin91fcb napastnik z tempem 86 ma parę metrów przewagi nad obrońca ale i tak nie potrafi się rozpędzić żeby było sam na sam, fajna gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?