0

Ta akcja w Krośnie to w końcu fejk czy nie?

2

@pluszek czarny humor to rasizm? Nie wiedziałem

5

@Pawel13sz co jak co ale Lewy w pięknych golach mu nie dorównuje

1

@Janiama gitara:D

1

@Kgorecki2500 RIP kupon

2

@FcBarcelonaFanMSN uwielbiam jak kibice śpiewają hymn

2

Ale Ferran mógł oddać teraz naszemu diamentowi

11

Pedri piekne podanie

3

Na jakiego ciula Torres faulował?

6

Słaby mecz Dembele?xD

4

Araujo dobra mordeczka

7

@Roobo ale nie skonczyl xD

1

Kolejna akcja na styku

0

@barcadreed i co teraz? XD

0

Ale Memphis się pobawił, pięknie!

0

Jakim cudem nie ma spalonego? xD

0

Spalony jak byk

1

Haha rozwalaja mnie piłkarze, ledwo dostal i lezy jakby mu bombe na leb walnął

0

Kessie niech lepiej zejdzie bo zaraz wyleci

2

@Janiama 3:0 dla Barcy

2

@Kidd bezalkoholowa a człowiek będzie miał po niej banie, produkt doskonały

2

@Kidd to najgorzej nie ma, czasem się zdarzało że po 3 godzinach wracałem z 3-4 małymi grzybkami:D

0

@swiergol2 o co chodzi?

0

@TheNekro94 pytanie też czy nie udają tego wszystkiego dla widowiska

2

Oglądałem sobie na ttv naukę jazdy i mam bekę a sam jeżdżę jak patafian w mniejszym mieście: D

0

@Image to się nie wzięło z niczego

0

@Miracle_aligner mi kurwa nic w zyciu dobrze nie wyszło

0

Drugie jazdy za mną, już wiem że to nie dla mnie, przebane zycie nieudacznika

0

@rragon samolubne? Weź się rozpędź i uderz porządnie w ścianę

1

To się z 4:0 skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?