LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Xpert77 gdzieś czytałem albo oglądałem że młodzi ludzie dużo bardziej cenią sobie czas wolny niż karierę zawodową
2
Jak człowiek zdenerwowany to trzeba się uspokoić przy meczu w fifce
1
@Kgorecki2500 to elegancko
1
@Kgorecki2500 za którym razem zdane?
0
@bartekvisca rok temu brat wyłapał promocje za niecałe 160
0
@Niente kurde kiedyś można było nawet za 160zl kupic
0
Nie wiecie czy jest gdzieś jakaś fajna promocja na ps plus? W poniedziałek mi się kończy:(
0
@Luciano99 wcześniej miałeś przynajmniej jakieś punkty za remis i powoli zbliżał się człowiek do następnej nagrody
0
@Deviler to jest bez sensu za remis nic kompletnie nie ma
0
@Deviler a czemu nie możesz
0
Ten system w division rivals to porażka...
0
@Kgorecki2500 chętnie bym to zrobił ale przyda się do sbc kiedyś
2
Właśnie trafiłem niewymiennego Calhanoglu:/
0
@taris czyli Lewy z tempem chyba 76 to grywalny?
0
Po paru meczach w fife 23 co prawda w squad battles mam wrażenie że tempo u napastnika nie jest aż tak istotne jak w poprzednich edycjach. Też tak macie?
1
@Kgorecki2500 nie stać mnie na tą chwile:D
0
@Rust_Cohle panie to za duże nazwiska, musiałbym z 2 tysiące polskich złotych wydać na fifa points
0
@AlexDark00 bo teraz nie musi być tak idealnie żeby było pelne zgranie?
0
Kurde nie wiem czy skladac w fifie drużynę z premier league czy la liga. Polecacie coś?
2
@jabber21 jaka rozkmina xD
0
Jak myślicie cena Llorisa i TAA może jeszcze urosnąć czy raczej już będzie spadać?
0
@Allbi ale mam na myśli nazwę zespołu. Piszę mi że założona w 2022 roku
0
Ja zakładałem w ultimate drużynę w 2015 i co fifa grałem cały czas ta samą, a teraz przeszedłem na ps5 i całkiem nowa drużyna, to dlatego że nowa generacja czy co?
0
@Vernon_Roche sam się zdziwiłem, myślałem że wszyscy takie dostają xD
0
@Luciano99 no z tempem 56 to jedynie:D
0
Dostałem w Fifie złota paczkę rzadkich kart na start i w niej Lloris, TAA, Pique, Araujo i paru innych, chyba dobrze? xD
0
@Objectivo no też mam oddzielnie
0
Zamawiał ktoś ps5 z dodatkowym padem? Bo nie wiem czy on będzie wrzucony do paczki z konsola czy będzie osobno zapakowany?
1
Nie ma to jak krokiety z mięsem na śniadanie
0
Co tu Dembele zrobil?