0

@Transu96 dla mnie 19 była lepsza niż to gowno teraz

0

@PawkoFCB kurrrwa oni normalnego podania albo wypuszczenia nie potrafią zrobić, kopia specjalnie tak żeby przeciwnik przyjął

0

Fifa 23 na ten moment to najgorsza część w jaka grałem

8

@draxidox i złodziej przede wszystkim

0

@Hubsao nie wydaje mi się ze da radę

0

Zajebiste podanie

2

@kuz przecież nie możemy stąd wywieźć 3 punktów

0

Noi czemu nie do Dembele?

0

@Herato inflacja

1

Ah ten Pedri, diament

2

No pograli ładnie

1

@MesQueUnClub96 to był sarkazm majster xD

2

Alba śmiesznie wygląda w tych wlosach

0

Lewy pięknie gra dzisiaj

0

Ale Lewy spartolił

2

Brawo Ferran Torres

0

Ale ja mam drop w tej fifie, teraz z paczki Odeegard jakaś specjalna karta 86 i Marquinhos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Pawci023x pocisnęło mnie po kebabie

0

O kurde dobrze widzę że nagrody za squad battles są w niedzielę o 10?

0

Fajnie trafić TOTW Wernera niewymiennego:/

1

@Kinginiesta momentami mam też wrażenie że oni zaczynają biegnąc z piłką dopiero po chwili od trzymania guzików

1

Fajna ta fifa, gość wychodzi z meczu w 60 minucie przy stanie 1:1 i nie dają mi wygranej

1

@ProMILs ja przywołuje do rogu zawodnika i buduje akcje

1

@barcelonaLM ja przeszedłem z Fify 22 ps4 na 23 ps5, całkiem inaczej się gra, na ps5 jest jakoś tak ociężale

12

@tomek8756 je..ć wszystkie papierosy

1

@PatrychoO to jest tak irytjace że gdybym grał na ps4 to pad byłby na ziemi

1

@PatrychoO też masz tak że prostego podania ulomy nie potrafią celnie wykonać?

2

@Sensible mam lek wysokości na sam widok

0

@Bykunn ja też bym tak chciał:D tylko to idzie właśnie w tą stronę że ludziom się robić nie chce kompletnie nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?