LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 dla mnie 19 była lepsza niż to gowno teraz
0
@PawkoFCB kurrrwa oni normalnego podania albo wypuszczenia nie potrafią zrobić, kopia specjalnie tak żeby przeciwnik przyjął
0
Fifa 23 na ten moment to najgorsza część w jaka grałem
8
@draxidox i złodziej przede wszystkim
0
@Hubsao nie wydaje mi się ze da radę
0
Zajebiste podanie
2
@kuz przecież nie możemy stąd wywieźć 3 punktów
0
Noi czemu nie do Dembele?
0
@Herato inflacja
1
Ah ten Pedri, diament
2
No pograli ładnie
1
@MesQueUnClub96 to był sarkazm majster xD
2
Alba śmiesznie wygląda w tych wlosach
0
Lewy pięknie gra dzisiaj
0
Ale Lewy spartolił
2
Brawo Ferran Torres
0
Ale ja mam drop w tej fifie, teraz z paczki Odeegard jakaś specjalna karta 86 i Marquinhos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Pawci023x pocisnęło mnie po kebabie
0
O kurde dobrze widzę że nagrody za squad battles są w niedzielę o 10?
0
Fajnie trafić TOTW Wernera niewymiennego:/
1
@Kinginiesta momentami mam też wrażenie że oni zaczynają biegnąc z piłką dopiero po chwili od trzymania guzików
1
Fajna ta fifa, gość wychodzi z meczu w 60 minucie przy stanie 1:1 i nie dają mi wygranej
1
@ProMILs ja przywołuje do rogu zawodnika i buduje akcje
1
@barcelonaLM ja przeszedłem z Fify 22 ps4 na 23 ps5, całkiem inaczej się gra, na ps5 jest jakoś tak ociężale
12
@tomek8756 je..ć wszystkie papierosy
1
@PatrychoO to jest tak irytjace że gdybym grał na ps4 to pad byłby na ziemi
1
@PatrychoO też masz tak że prostego podania ulomy nie potrafią celnie wykonać?
2
@Sensible mam lek wysokości na sam widok
0
@Bykunn ja też bym tak chciał:D tylko to idzie właśnie w tą stronę że ludziom się robić nie chce kompletnie nic